Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen drogot próbáltál már?

Milyen drogot próbáltál már?

Figyelt kérdés

Mikor próbáltad ki, és milyen hatást tapasztaltál, mennyi ideig tartott?

(A kérdés csupán érdeklődő jellegű, nem tervezem drogozni.)



2023. márc. 3. 20:34
1 2 3 4 5
 31/44 anonim ***** válasza:
100%
Fű, varázsgomba. Többihez nem volt gusztusom, ki tudja miből állítják őket elő.
2023. máj. 5. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/44 anonim ***** válasza:
100%
Fű, gomba, tiszta MDMA, eki, speed, kokó, 2CB.
2023. aug. 27. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/44 anonim ***** válasza:
100%

Illegális: Fű, ecstasy, kokain, pervitin-, "kristály", meg a biot is, de Isten őrizz még egyszer 🤣🤣 meg kratom is, ha annak számít 🥲

Na meg az alkohol, cigi, klasszikusok :)

Megvagyok nélküle, mondjuk füveztem több évig, tényleg pszichológiai függőséget okoz, szerencsére ezen már túl vagyok.. az ekit és kristály is sokszor fogyasztottam, de hamar megunod a tabit, úgyhogy annyira nem kattansz rá, csak a kezdetekben, a kristálytól meg másnap nagyon szarul van az ember, úgyhogy akinek van egy kis esze, nem szokik rá. De kipróbálni mondjuk úgy megéri, ha ésszel csinálod

nov. 11. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/44 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, speed-et kihagytam. Az nem is jött be
nov. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/44 anonim ***** válasza:
100%
Fu, spuri, kristaly, mdma, hasis, eki, kola, salvia, gomba, belyeg
nov. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/44 anonim ***** válasza:
herbál jo sokáig,fű alap,speed jó hosszú hosszú ideig,mellette ghb,mefedron,kokain,ecstasy,kristály,mdpv,ketamin,ayahuasca,fentermin,hasis,szteroidok,benzodiazepinek,klonazepám-rivotril,ezek napi szintű használata
nov. 25. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/44 anonim ***** válasza:
fenilciklidin kimaradt->angyalpor,vagy PCP
nov. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/44 anonim ***** válasza:

Fű: Eleinte kurvára imádtam, de aztán már szorongást okozott, és nem élveztem.

DMT: Egyszer próbáltam valami kis üvegcséből egy picit. Szerencsére nem éreztem semmit. Csak a kipróbást követően néztem utána, hogy milyen veszélyes szer is...

MDMA: Kedvencem volt a bulikban. Csak ezzel is végig vittem pár bulit. Jó kedv megvan, erő is megvan a harchoz, mi kell még?,

Speed: MDMA mellé csatlakozott be, úgy nagyon nem is volt hogy csak magába csináltam. De nyílván ennek köszönhető, hogy bírtam a 12 órás bulit, majd a 12 órás aftert.

nov. 27. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/44 anonim ***** válasza:

Fű: kb 5x próbáltam, soha nem hatott, csak elsőre egy picit nevetgéltem.


Varázsgomba: ezt is kb 5x próbáltam, jó volt többnyire. Az időérzékelésem más lett, volt, hogy azt hittem már egy hete itt vagyunk, volt, hogy 10 percet éreztem 5 mp nek. Ha néztem egy képet akkor az elkezdett mozogni :D


Extasy: kétszer próbáltam, éber lettem, először nem voltam fáradt életemben és nem fájt semmim :D Nagyon bulizós tancolós lettem, nagyon érzelmes, mindenkit szerettem és minden problémámat leszartam. Lejönni kva szar, nagyon depressziós lettem, aludni nem tudtam, sokat pisiltem reggel, mert sokat ittam a trip közben és akkor nem kellett kimennek, gondolom összegyűlt.


Ennek nem tudom a hivatalos nevét, valami virágmag: na ez nagyon szar volt, egyszer csináltam soha többet. Bad trip volt. Mindenen sírtam és hányingerem volt de nem tudtam hányni.


Kratom: néha hatott néha nem kb 10x próbáltam, ha hatott akkor leszartam hogy szomorú vagyok (akkor vettem be mindig) és nagyon gyors voltam, egyszer melóban vettem be és jó gyorsan gépeltem :D

jan. 27. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/44 anonim ***** válasza:
kratomnak nagy dozisban van ertelme ilyen par grammal szarakodni haszontalan 15-20grammtól van érdemi szedatív hatása
jan. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!