Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigi tekerő papírt...

Milyen cigi tekerő papírt ajánlotok kezdőnek?

Figyelt kérdés

Sziasztok! A héten kezdtem el tekerni cigit, kék ocb-vel gyakorlok, de a papír összegyűrődik. Persze, a teknika még nincs meg, kezdő vagyok, de lehet más papírral jobban menne. Szeretném a tanácsotokat kérni, szerintetek milyen papírral a legkönnyebb tekerni?

Köszönöm!

18/f



2023. márc. 10. 21:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

A kék ocb klasszikus fehér cigipapír, könnyen gyűrődik, könnyen kilyukad. Az átlátszó papírok(fekete smoking, fekete ocb) feszesebbek, ellenálóbbak, viszont könnyen bealszanak. Vannak barna papírok is(barna, világosbarna smoking, ocb hemp) amiknek a tulajdonságai hasonlóak az átlátszóhoz, viszont ezek ízben a legkevésbé érezhetőek. Továbbá ott van a fehér ocb ami átmenet a fehér és az átlátszó papír között.

Szerintem vegyél több külömbözőt és próbálkozz mindegyikkel, a teknika hamar kialakul.

Egyébként milyen dohányt vettél kezdésnek?

2023. márc. 11. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
Én zöld ocb-vel kezdtem, nekem az bevált. Próbáltam sokfélét, de a zöld ocb-nél maradtam, ha nincs a dohiba akkor veszek kéket.
2023. márc. 15. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm az ajánlásokat, megpróbálom majd a feketét és a zöldet az jónak hangzik.


Sárga camel-el kezdtem, de váltani fogok Pepére.

2023. márc. 17. 06:47
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

#1 vagyok, még az jututt eszembe, hogy az ocb-nek le van kerekítve a sarka és téged lehet, hogy az zavar. Érdemes még kipróbálni egy fehér smk-t vagy egy zöld mascotte-ot.

A camel és a pepe jó dohány. Igazából csak azért kérdeztem mert sokan cigitöltésről váltanak tekersre, de dohányt elfelejtenek váltani.

2023. márc. 18. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
ollót.
2023. márc. 18. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

4: most vettem fekete OCB-t. Valamivel könnyebb tekernem, de az íze… Vagy velem van valami, de mintha más ízű lenne a dohány. Igaz, másfél hét kihagyás után szívtam lehet azért volt szar íze. Alig várom hogy a Camel kifogyjon, barátaim adtak Pepét, sokkal jobb!

Megpróbálom még a fehér OCB-t, hátha az lesz a befutó, de a feketét könnyű tekerni.


Amire még az idő alatt rájöttem hogy szűrőből (Mascotte) olyat vettem, aminek van ragasztó az alján, és ezért nem tudtam rendesen alátekerni. Azóta szereztem olyat ami ragasztó nélküli, és az is segített!

2023. márc. 18. 19:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!