Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kapható magyarországon Marlbor...

Kapható magyarországon Marlboro Advance Blue?

Figyelt kérdés
Kapható magyarországon Marlboro Advance Blue?

2023. márc. 31. 13:37
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
Melyik település melyik kerületére gondolsz kisfiam?
2023. márc. 31. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
Aha jössz a szent listával amibe minden benne van, csak amikor kiderül, hogy az egész hazugság, poénra veszed? kisfiam!
2023. márc. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Semmit sem vettem poénra. A listában ott van, elérhető. Nálad nem tartanak ilyet, mert a kutya nem venné? Így jártál.
2023. márc. 31. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
A kutya nem venné, mert nem dohányzik, de én szívesen elszívnám. Ha nálam nem is, de rengeteg dohányboltba érdeklődtem: nincs és nem is tudnak rendelni. Légyszives mond meg mi módon juthatok hozzá a listában szereplő dohányokhoz!
2023. márc. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Már mondtam: ellátogatsz egy dohányboltba, ahol készleten tartják, mert fogy.
2023. ápr. 1. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Én meg már kérdeztem: hol van az a bizonyos dohánybolt? Te vettél ilyesmit mostanában, esetleg láttad valamelyik dohányboltnak nevezett cigarettabolt vitrinjében?

Én is tudom, hogy valószínűleg van néhány isten háta mögötti falucska viszonylag nagy dohányboltal, ahol még nem fogyott el, mert a helyiek nem szívják, ezért ott porosodik a polcon.

Ha nem tudsz megnevezni egy ilyen dohánybltot: írnál egy ímél címet, telefonszámot, esetleg egy linket amin informálódhatok a dohányboltok árukészletéről és ezálltal megtalálhatom azokat az üzleteket amik árulják azokat a dohányokat, amiket én szeretnék szívni?

2023. ápr. 1. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
Majd nyilván én fogok nyomozni neked, hogyne. Ott a dohánybolt ellátó, Lehet telefonálgatni.
2023. ápr. 1. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:

Azon már túl vagyok!

Te állítod azt, hogy a listában lévő termékek mind beszerezhetőek magyarországon, csak ezek szerint te se tudod hogyan!

2023. ápr. 1. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Már kétszer írtam.
2023. ápr. 1. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim válasza:
Én úgy tudom kapható.
2023. ápr. 4. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!