Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Szerintetek jó a Kék LD, Kék...

Szerintetek jó a Kék LD, Kék Bond és a Viceroy?

Figyelt kérdés

Ezt a három cigit szívják haveri körben...Énb még egyiket se szívtam sztetek megéri?

Előreis köszi : )


2010. okt. 8. 17:41
 1/7 anonim ***** válasza:

A Bondot nem szeretem, a Viceroy tűrhető, kék LD-t még nem szívtam.


Egyébként nem éri meg mert feleslegesen adsz ki rengeteg pénzt, ha rászoksz.

2010. okt. 8. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én mindig mentolos viceroy-t veszek. :)
2010. okt. 8. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha mindenképp cigizni akarsz akkor inkább valami gyengébbel kezd. Egyébként meg szerintem úgy gondolod, hogy te nem tudsz rászokni vagy nem fogsz. De ez nem így megy, hogy te eldöntöd. Úgy próbálkozz vele!
2010. okt. 8. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
bond egész jó, viceroy se olyan nagyon szar, de az LD a legnagyobb szar cigi, nehogy olyat vegyél!!! csak ezért ilyeneket vezsnek mert ezek az olcsók ;D
2010. okt. 8. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Sokat segítettetek: D

Amugy nem cigizek inkább "Partydohányosnak" hívnám magam...

Havonta egy szál max

2010. okt. 9. 08:25
 6/7 anonim ***** válasza:
havi egy szál...szerintem ne vegyél semmilyet:)inkább kérj valakitől.ez még partidohányzásnak se számít,ne aggódj.a kérdésedre válaszolva: én ezek közül egyiket se szeretem, de talán még a Viceroy a legjobb a 3 közül
2010. okt. 10. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
szerintem a kék bond a legjobb:D viceroy kaparja a torkom, LD meg csak simán szar..nem tetszik az íze..
2010. okt. 14. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!