Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan szoktatok rá a cigire?K...

Hogyan szoktatok rá a cigire?Ki volt aki rászoktatott milyen cigivel,mennyi ideig cigiztetek úgy hogy nem tudták rólad a családba,hogyan buktatok le,hány éves korotokban szoktatok rá?

Figyelt kérdés

2023. ápr. 22. 08:33
 1/1 anonim ***** válasza:
51%

8 éves koromban kezdett el érdekelni a dohányzás mert egy nekem szimpatikus ember cigizett. Anyám nem örült persze neki, hogy állandóan a cigiről beszélek neki, hogy vegyen már egy dobozzal nekem, persze egy 8 évesnek senki nem vesz. Így hát sajnos be kellett érnem a cigi rágóval, meg csináltam mindig papírt feltekertem cigi formára és bevettem a számba kiálltam az erkélyre és úgy csináltam mintha én is cigiznék! Nagyon jó érzés volt, sőt hozzá loptam egy kis igazi kávét is és a kamu cigihez azt kortyolgattam!(: Ezt a kamu cigizést 16 éves koromig csináltam. 15 évesen kezdetem el rendszeresen kávézni majd utána 16 évesen próbáltam ki a cigit. Egyik ismerősöm adott egy szálat( kék szofit). Mindenki azt mondta, hogy rossz lesz az első cigi de annyira jó élmény volt, hogy huuu! Leírhatatlanul jó volt tényleg!

Kicsit sem köhögtem az első száltól mit ahogy a sok cigi ellenes okostojás mondta! Utána már néha néha havi 1-1 szálat mindig elszívtam! Utána évben 17 éves voltam akkor meg rendeltem magamnak egy e-cigit mert az e-cgi lett szimpatikus, nem az elfbar hanem a likvides e cigi! Az még jobb volt a sima ciginél! Még jobban éreztem mikor szívtam, hogy igen! Ezt az érzést kerestem mindig a cigizésben amit az e-cigi ad! Most jelenleg így 18 évesen is az e- cigit szívom! Mindenkinek csak ajánlani tudom nagyon jó!!

Főleg mentholos likviddel! Az iqost is próbáltam már, egyik ismerősöm adott egy két slukkot belőle, az sokkal jobb amugy mint a likvides e cigi, legalábbis nekem jobban ízlik! Nemsokára fogok beszerezni egy saját iqost!


Anyám nem ellenezte annyira a dohányzásomat, apám sajnos nagyon, még így 18 évesen se merek akkor itthon rágyújtani mikor ő is itthon van! Nem fogadja el sajnos, hogy cigizek! Pedig szerintem nem olyan káros a cigi mint ami terjed róla! A mentolos cigik betiltása is hülyeség volt nagyon szerintem!

Sokkal károsabb az egészségre a ciginél egy mérgező kapcsolat meg egy mérgező munkahely vagy iskolai közösség ahol bántanak!

2023. ápr. 23. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!