Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Az autisták dohányozhatnak?

Az autisták dohányozhatnak?

Figyelt kérdés
Sosem láttam még autistát dohányozni. Miért?

2023. ápr. 24. 11:17
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
18%

Legújabb kutatásom amit egy gyakorikérdéses posztba láttam tehát teljesen alá is van támasztva, ha az ön praxisába érkező beteg autizmus jeleit mutatja, de dohányzik, 1 kérdésre kizárható az autizmus.

Prof. Gykdoktor PhD.

2023. ápr. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
79%

Autista vagyok rengeteg autista ismerőssel. Én sem sokat ismerek, aki dohányzik. Ennek a szenzoros érzékenység is lehet oka, illetve köztünk több az egészség tudatos. Minden mentes kaják, stb. Van annyi eszünk, hogy kell cigizni, de nem akarunk. Én személy szerint idiótaságnak tartok havi 40 ezret kidobni arra, hogy büdös legyek, tönkre menjen a tüdőm és az érrendszerem.


Nem mintha bárki is el tudná erről az oldalról dönteni, hogy ki autista és ki nem. Ha én nem mondom, rólam sem gondolná senki. Rendkívül sértő, hogy miket képzelnek mindannyiunkról egyesek. Mintha a nem autisták között nem lenne elég retardált, hülye.

2023. máj. 1. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
77%
Én nem dohányzom, soha nem is dohányoztam.De miért ne tehetném meg amiatt,hogy autista vagyok?
2023. máj. 22. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
84%
Én nem dohányzom és autista vagyok, viszont ismerek egy lányt, aki szintén autista és ő dohányzik. Szóval nem ezen múlik. Bár a #12-es által említett szenzoros érzékenység miatt valószínűleg tényleg kisebb arányban dohányoznak az autisták.
2023. máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
76%
Én autista vagyok és imádom a dohányzást és dohányzok is ráadásul nem csak simát hanem e-cigit is szívok.
2023. jún. 9. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 hosszúhajú ***** válasza:
100%
az autisták nagyon analizálnak, tudományosak, és nem érzelmileg élik meg, így a logika alapján kisebb az esély a cigire, nem fog olyat tenni amiről tudja hogy nem helyes, hiszen mindig kínosan ügyel az általa helyesnek vélt dolgok betartására. még az is lehet hogy beszól miatta, mert nem érti. de vonatkozik ez a szexfüggőségre szerencsejátékra alkoholra....
2023. jún. 16. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!