Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohanyzasrol leszokni ki...

Dohanyzasrol leszokni ki tudott ugy ,hogy csak az akaraterovel es elhatarozassal ? Egyik naprol a masikra? Mit csinaltatok helyette? Sport mozgas esetleg?

Figyelt kérdés
2023. ápr. 28. 11:18
 1/10 anonim ***** válasza:
69%
Nekem a nikotinos rágó segített, hogy ne legyek fizikailag nagyon szarul és hogy ne bolonduljak meg.
2023. ápr. 28. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem úgy sikerült, hogy mindig ezen veszekedtünk a párommal, ése gyszer csak elegem lett belöle.

Abbahagytam, semmit nem csináltam helyette, csak az elsö nap mindig arra gondoltam, hogy ha eddig végigszenvedtem X napot, és kibírtam, akkor ne vesszen kárba ez a szenvedés, még EGY napot, a mait ki fogom bírni.

2023. ápr. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
72%

Igen,a férjem. Egyik napról a másikra letette a cigit.

Helyette édességet evett,cukor,csoki,kekszek. 30 kilót hízott.

2023. ápr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Többet ettem és bezárkóztam, aztán kihasználtam, hogy tisztul a tüdőm és elkezdtem bringázni.
2023. ápr. 28. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem minden ismerősöm így szokott le. Semmi sem vált be nekik, se tapasz, se csodatanfolyamok.

Nem csináltak helyette semmit. Egyszerűen abbahagyták.

2023. ápr. 28. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is csak leszoktam és kész.

20 év után már majd megfulladtam, krákogtam és köpködtem.

Nekem is az segítette, minden nap örültem hogy már ez is megvolt és szépen észre se vettem de már eszembe se jutott.

2023. ápr. 28. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Csatlakozom a többiekhez, egyik napról a másikra tettem le. Semmi pótcselekvés nem volt. Semmi nehézséget nem okozott, hál' istennek. Ennek már 2,5 éve.
2023. ápr. 28. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
100%
14 éves kororomtól dohányoztam, 65 éves koromban befejeztem be, láncdohányos voltam, napi 2 doboz ment el. Ha buliztam,vagy utaztam még többet szivtam. Azután valamikor felvitték az árát, és nagyon pipa lettem, ráadásul valamit akartam vásárolni, de a havi fizetésből nem ment. Egész véletlen volt az a nap. nem is foglaltam el magam mással. Napokig érdekes módon nem is szenvedtem. Késóbb néha a falat kapartam volna, lefeküdtem aludni.Most 76 éves vagyok, ha vélatlenül cigi szagot érzek utcán, undor fog el. Soha többé nem gyujtottam rá.
2023. ápr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:
100%
Utolsó vagyok: 76 éves vagyok, a szokásos egészségügyi propblémákkal. Cukorbaj, ami apámtól ürőklődőtt, és sziv probléma, ami 4 éves korom óta van, és fel voltam mentve tornából is.
2023. ápr. 28. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
akaraterővel... 10 nap múlva már edzettem is
2023. ápr. 29. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!