Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szivart miben jó tárolni,...

A szivart miben jó tárolni, ha már meg van kezdve?

Figyelt kérdés
Kolis vagyok, és most dobozos cigi helyett veszek egy szivart 3 naponta, amit meggyújtok, szívom egy szál cigi idejéig, aztán eloltom. Csak az a gond, hogy hagy maga után egy kellemetlen szagot a szobában. Próbáltam, hogy egy SHEIN-es tasakba rakom bele, amit le lehet zárni, de úgy meg hullik belőle a dohány.
2023. máj. 7. 09:47
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ezt nem értem. A szivart dohánylevélböl sodorják, ami eloltás után sem tud belöle kihullani, mint a cigarettábol amit vágott dohánnyal töltenek.
2023. máj. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
amikor eloltom a szivart, és belenyomom a hamutartóba, megsérül a dohánylevél, amibe bele van tekerve.
2023. máj. 7. 10:24
 3/11 anonim ***** válasza:
Kellemetlen szaga mindig is lesz.nem igazán jó a szivart sem többször gyújtani.a szivart tudtommal nem jó eloltani....pláne elnyomni.hagyni kell kialudni.de szerintem nem lesz jó íze.jobban jársz ha maradsz a ciginél.miért döntöttél a szivar mellett?
2023. máj. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Hogy oltod el a szivart?
2023. máj. 7. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

3. nagyjából 24 óránként veszek egy doboz cigit, ami hetente majdnem egy 10-es.


A szivar, amit elkezdtem szívni, 2500 forintba kerül szálanként, és kb 2-3 napig elég, ha a 15 perces szünetekben szívom.


4. Ugyanúgy, mint egy cigarettát szoktam, bele a hamutálba, csak kicsit erősebben.

2023. máj. 7. 10:36
 6/11 anonim ***** válasza:
Nem jó elnyomni.....hagyd kialudni.bár az is idő míg kialszik.és ugyanúgy letüdőzöd mint a cigit?lehet érdemesebb lenne csökkentened a cigi adagot,bár ha neked nem macerás dolog ,akkor ahogy gondolod.kéne valami hermetikusan záró üveghengert szerezned.arra is figyelni kell hogy a szivart jó ha úgy tartod hogy nem szárad ki.
2023. máj. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Dobozban.
2023. máj. 7. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Gondolom suliba jársz....és akkor viszed magaddal a suliba ...?
2023. máj. 7. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
8. A kolitól kb 2 percre van az egyetem, a táskámban simán elfért eddig.
2023. máj. 7. 11:39
 10/11 anonim ***** válasza:

Kisseb méretű szivarokon, esetleg szivarkákon érdemes lenne elgondolkozni. Több szál kilyön egy nagy szivar árából és ha több részletben is szívod el, mégse 50x gyújtassz meg egy szálat.

Beoltani nem érdemes, inkább csak tedd le, bealszik. Újragyújtás előtt fújj bele, hogy kimenjen az állott füst és sokkal kevésbé romlik az íze.

2023. máj. 7. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!