Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt már olyan hogy olyan...

Volt már olyan hogy olyan helyzetben,olyan helyen gyújtottatok rá ahol benne volt a pakliban ,hogy lebuktok?milyen helyzetben,hol,hány évesen?

Figyelt kérdés

2023. máj. 17. 04:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, kiranduláson direkt lemaradtam pár száz méterrel hogy 1-2-szer rá tudják gyújtani.
2023. máj. 17. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Bálint6969 ***** válasza:
Persze, szerintem ez minden dohányosnál megesik. Vasúton pl ezerszer. Tiniként emlékszem a tetőn cigiztem otthon hogy ne bukjak le. Lyukas órában, szünetekben meg mindig kilógtunk a suliból
2023. júl. 31. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Igen! Fürdőszobában, saját szobámban, vonaton, suliban egy osztályban, suliwc-ben, tényleg ezer helyen, amit utólag megbántam, és szégyellem. (De soha senkit nem zavartam vele, direkt üres osztályba mentem, üres vagonon gyújtottam rá). Aki benti helységben dohányzik, igénytelenségre utal.
2023. júl. 31. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!