Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Napi 3-4 szál ciginek már van...

Napi 3-4 szál ciginek már van immungyengítő hatása?

Figyelt kérdés

7 hónapja leszoktam, de most agyalok egy minimális adagon, mert azóta egy autoimmun betegségem sokkal vadabb és kb ellehetetlenít :(

Elvileg a cigi kordában tartja sokaknál.


2023. máj. 21. 14:42
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
51%
Van káros hatása.
2023. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
76%

Ezt a marhaságot kitől hallottad? Vagy csak ürügy kell a cigihez?


Autoimmun betegségként tudhatod, hogy az immunrendszer összetett, azt többféleképpen lehet "tompítani", a különböző immunszuppresszív szerek eltérő hatásmechanizmussal érik el a célt. A szakorvosoddal beszélj, ne pedig a cigire szokj vissza.

2023. máj. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
76%

mi a betegség kérdező? hasonló kérdést akkor szoktam látni, ha valakinek alulműködik a pajzsmirigye és a cigitől várja, hogy ne hízzon el...

amúgy igen, napi 3-4 szál cigi is káros, és nem, a cigi nem jó semmire, nemhogy arra, hogy kordában tartson egy betegséget.

2023. máj. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Colitis Ulcerosa, sok embernek leszokás után romlott az állapota, még egy rakás gasztroenterológus is azt mondja, hogy nem éri meg leszokni.

Továbbá saját tapasztalat is, hogy azóta jóval rosszabb állapotban vagyok...nem b*sztatást kértem, megvan a saját bajom. Ha hű de cigizni akarnék, nem szoktam volna le bő 7 hónapja teljesen.

2023. máj. 21. 15:11
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Huhh hát ezt neked kell tudni hogy meg tudod e szabni azt a határt amit elterveztél.minden egyes nap amikor nem gyújtasz rá az egy becsülendő nap,de szerintem a 7hónap az arra elég ,hogy ha rágyújtasz akár egyre is ....vissza fogsz szokni.írom ezt úgy hogy neked kell tudni mennyire "kezeli"az autoimmun betegséged tüneteit a cigarettázás.
2023. máj. 21. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Egyéb immunszupresszív szereket meg eddig nem nagyon tolerál a szervezetem.
2023. máj. 21. 15:12
 7/15 anonim ***** válasza:
100%
5-ös vagyok.Amugy igen.....nem bsztatást kért a kérdező.Az is igaz ,hogy nyilván lesznek akik azt fogják írni ,hogy ne tedd,nem éri meg.....ezeket meg lehet nem bsztatásnak kell felfogni,hanem egy ellentétes véleménynek.....aminek persze van egy határa.
2023. máj. 21. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Én tudom, hogy káros a cigi, nem ez volt a kérdés.

A gyógyszereim is vannak olyan károsak sajna.

Azt sem mondtam, hogy tuti használna.

2023. máj. 21. 15:17
 9/15 anonim ***** válasza:
5ös vagyok,kérdező !most őszintén mennyire látod értelmét,mennyire döntötted el,és kb milyen megoldáson gondolkodsz?irdd meg privbe....
2023. máj. 21. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

Privizni nem szeretnék.


Nem döntöttem el, mérsékelten hiszek benne.

Biológiai terápia még esélyes, de annak is vannak hátulütői

2023. máj. 21. 15:22
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!