Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotin mentes e cigit szívok...

Nikotin mentes e cigit szívok másfél éve. És csak 1 napot bírok ki, hogy ne szívjam ,de azt az egy napot idegesség nélkül kibírom, viszont másnap már ideges vagyok ha nem szívok. Akkor most csak ,,félig"" vagyok függő?

Figyelt kérdés
Hogyhogy egy napot kibírok? Aki függő egyet se bír ki úgy tudom.

2023. máj. 31. 16:22
 1/5 A kérdező kommentje:
Kávét is iszok ,de azt nem bírom ki egy napig se, hogy ne igyam...
2023. máj. 31. 16:28
 2/5 Zcom09 ***** válasza:
100%
Teljesen függő vagy, nem csak félig.
2023. máj. 31. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Minden jel arra utal, hogy te nem nikotinmenteset szívsz, ergo vagy valaki téged vágot át, vagy te jutatod a szervezeted valamilyen más forrásból nikotinhoz, azaz te vágod át magad.

Akárhogy is, a szervezeted nikotinhoz jutt.

A nikotin készteti az embert arra, hogy elszívja a következő szállat is, ha te tényleg nem viszel be 1,5 éven át nikotint a szervezetedbe, akkor már rég leszoktál volna róla, még nikotinmenteset sem szívnál, hiszen csakis kizárólag a nikotin miatt cigizik egy dohányos.

2023. máj. 31. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
havi 1 szál sima cigi is elmegy néha havi 2.
2023. máj. 31. 17:25
 5/5 anonim ***** válasza:

4


Egészségedre.


A kérdésedre a válasz pedig, hogy egyértelmüen TELJESEN függő vagy, talán már annyira, hogy saját magadnak is hazudsz (minden jel erre utal), de ezt csak te tudod.

:)

2023. máj. 31. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!