Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen Terea ízesítésű dohányt...

Milyen Terea ízesítésű dohánytöltetek lesznek, a most kijövő új Iqos eszközhöz? (Iqos Iluma)

Figyelt kérdés

2023. jún. 1. 15:28
1 2
 1/11 Kitana. ***** válasza:
100%
Úgy tudom, ugyanolyanok lesznek, mint a Heets. Nálunk már most is van Terea, de nem néztem meg őket alaposabban, még eldöntöm, akarok-e most venni új készüléket.
2023. jún. 1. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Azt tudja esetleg valaki hogy mennyibe kerül egy doboz terea? Illetve a készülék, ha becserélem rá az iqos 3.0 duot?
2023. jún. 5. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim válasza:
100%

Azt attól függ 3 db van belőle

Iqos Iluma one ez egybe van nem kivehető ebbe csak a dohányt kell bele helyezni és ha cseréled 10.990ft csere nélkül 15.990ft

Iqos Iluma ez hasonlit a duo3 ra ez ugyan ugy néz ki cserével 16.990 ft csere nélkül 22.990ft

Iqos Iluma Prime az is hasonlóan néz ki mindt a duo 3 csak ott oldalasan tudod kivenni a készüléket és jóval drágább is cserével 26.990ft csere nélkül 34.990ft

De meg látásom szerint ez dizányosabb és azért kerül enyibe az előtte lévő említve Iqos Iluma ami ugy néz ki mindt a duo 3 ugyan azt tudja.

2023. jún. 6. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én a tereát az egyik dohányboltban 1875 Ft-ért vettem, másikban 1980 Ft!
2023. jún. 13. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
4., két különböző ízűt vettél gondolom.
2023. jún. 14. 00:19
 6/11 anonim ***** válasza:
Terea az új iqossal elszívva(duh) finomabb ízeket kapsz plusz nem kell takarítani utána. Legjobb a mauwe wave (mint a heetsnél) és az amelia pearl (dinnyés ízű, egyesek szerint uborkás)
2023. jún. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 Réékaa0122 válasza:

Szia! Ugyan azok az ízek, nevek, mint a heetseknél. Az áruk is ugyan annyiba kerül. Különbség annyi , hogy a terea csak ILUMA készülékekkel kompatibilis! Ezeknél már intenzívebbek az ízek. A tereák mind két vége zárt, egy nagyon vékony fém lap található benne, ami a hevítő pengét helyettesíti. Bármi kérdésed van, nagyon szívesen válaszolok! :)

(PM termékszakértő vagyok 😀)

2023. júl. 7. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
67%

7.

Akkor termékszakértőként elmesélhetnéd azt is, hogy mi a b ü d ö s f a s z é r t van az, hogy senki nincs tájékoztatva arról, mint a HEETS-nél sem volt senki, hogy barátom, csökkentettük a dohány mennyiségét a termékben.

Komolyan annyira gáz már ez az egész iqos, jobban megéri glo/pulze és egyéb termékeket venni mert ez szánalmas amit csinálnak.

Annak idején a heets meg volt tömve rendesen, lehetett élvezni, majd gondoltak egyet és csökkentették benne a dohány mennyiséget amitől egy kalap szar lett, az utolsó tegyük fel 5 slukk már se íz se gőz…

Most amikor bejött év elején a terea magyarországra, szépen megtömve, egy élmény volt végig ugyanazt az ízt érezni és a végéig ugyanannyi gőzt kifújni, mert az az utolsó slukkig tartott és olyan volt elejétől végéig. Most ahogy észrevettem már ebben is csökkent a dohány mennyiség ujjra érezni, ahogy össze lehet nyomni a terea dohányrészét és behorpad a papír, mert nincs benne annyi dohány… hát ennek sem így volt az elején nem horpadt be. Csak ugye az nem számít, hogy hány millió ember él becsapás alatt, egy szégyen ez a cég a philipp morris… Ahogy emelik az árat úgy csökkentik a dohány mennyiséget, legyen még nagyobb a haszon hajrá. Inkább váltok pulzera, nem kell a fancyzés, hogy iluma bedugom kihuzom nem kell takaritani… inkább takaritom a pulzet csak egy normálisan megtöltött patront szívjak el ne egy mocskos hazug átverő banda nyerészkedjen rajtam…remélem nem csak én vagyok így akik ezt megfigyelték/észrevették…


(Ui.: a heetsekről sem volt kiadva tájékoztatás, csak használói panaszra érkezett utólagos levélben árulták el, hogy csökkentették a dohány mennyiségét…)

2023. szept. 5. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 mephike válasza:
Ezért szoktam le, mert már gőz sehol és büdös is lett a végére. De tulajdonképp ennek köszönhetem, hogy letettem, mert sokkal könnyebb volt. Azóta az el nem szívott szarból vettem egy 65-ös TV-t, ha Ferrárit nem is...
2023. szept. 15. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 csacskamacskamarcsa válasza:
40%
Sziasztok! Én valóban nagyon keveset dohányzom, pár éve vettem meg az első IQOS-om, ezidő alatt Heets Yellot szívtam, jó, ha 10 dobozzal szívtam el a kb 4 év alatt. Nem bírom a cigit, pedig olykor jól esik, ellazít. Most kicseréltem a készülékem és az újat gyártmányt szívom, a Terrea Yellot. De nekem ez ERŐS, fáj tőle a fejem. És most valaki azt írta, hogy csökkentették benne a dohányt. Hmmm... Akkor ez hogy lehet, hogy én erősebbnek és büdösebbnek érzem. A párom nem dohányzik, egy-két alkalommal megkóstolta a Heets-et, ő is azt mondta, ez lágy tavaszi szellő. Ez után nem volt büdös a szám. A Terrea után minden alkalommal fogat kell mosnom, annyira érzem a dohány ízét. Az itteni dohányboltban azt mondta az eladó, hogy ugyan nincs ráírva egyik IQOS-töltetre sem, mekkora a nikotintartalma, de a Heets-ek 1-es voltak, a Terrea 3-as. Igaznak vélem, mert én tényleg erősnek érzem, a készüléktől is megválok, mert ez nekem SOK. Én jobban szeretnék nikotinmentes töltetet. Már nézegettem ebben az irányban és találtam tea-töltetes elektromos cigit... Mert én tényleg csak a füst kedvéért szívom.
2023. szept. 17. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!