Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért folytattad a cigizést?...

Miért folytattad a cigizést? Miért nem álltál meg az első szálnál? Miért gyújtottál rá a második szálra?

Figyelt kérdés
Egy cikket írok, és arra lennék kíváncsi, hogy miért folytattad a cigizést? (az első szál cigi, azért valljuk be, hogy nem olyan kellemes)Persze, biztos vannak kivételek, és ők is érdekelnének. De mégis miért gyújtottál rá a második szálra?
2010. okt. 12. 14:57
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
"Rossz társaságba keveredtem" és menőnek éreztem magam 13 évesen hogy cigiztem. Persze mára tudom hogy nem így van, és legszívesebben pofánb@sznám aki ennyi idős korban cigizik. Mára pedig már rászoktam...
2010. okt. 12. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
én is rossz társaság miatt
2010. okt. 12. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

ahogy az előzőek is mondták ..rossz társaság!a barátaim is egy "rossz társaság"...(én szerecsére még nem próbáltam,nem is szeretnék rászokni)

14/L

2010. okt. 12. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Én akármilyen társaságba keveredek SOHA ki nem próbálom azt a r*hadék cigarettát. Utálom!!!

És én sem értem minek kell 2. szél is, ha rossz volt.

14/F

2010. okt. 13. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
0%
úgy volt, hogy kb. az első dobozt ugy szívtam el h nem tüdöztem le..ugy nem volt szar..aztán utána egyik haverom megmutatta hogyan kell letüdőzni..köhögtem, de nem hagytam abba mert ő volt akkor álmaim pasija és szarnak éreztem vna magam :/ de én nem báánom..szeretek rágyujtani..reggel kiülni egy csésze kávéval meg cigivel..azt semmire nem cserélném el:D lekéne szokni de nem akarok :/
2010. okt. 14. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

17:49 vagyok

már én is azok közé tartozom akik kipróbálták,de én megáltam az 1. szálnál,mert úgy köhögtem és röhögtem egyszerre h majdnem megfulladtam XD..egyébként még mindíg undorítónak tartom..

2010. okt. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
én 12évesen csórtam egy szál piros szimfóniát a szomszédasszonytól és le se tüdőztem, de minden bajom volt tőle, tök rosszul voltam.. aztán az első hozzászólóhoz hasonlóan 13 évesen azt hittem menő vagyok, ha dohányzom. majdnem mki dohányzott a társaságunkban. hát én is pofánvágnám magam így utólag, mert később évekig gyomorproblémáim voltak, gondolom az éhgyomorra cigitől. azóta hál istennek sikerült leszoknom.
2010. okt. 15. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Rossz társaság. Az első is, a második is. Amúgy hetente egyszer haverokkal pénteken (az volt a legfárasztóbb nap)beültünk egy sörre suli után. Akkor 15 voltam. Megkínáltak cigivel, és nem akartam kilógni hát elszívtam. Ez így ment fél évig aztán úgy döntöttem, hogy leteszem, és le tettem. Aki le akar szokni az le tud szokni, nem kell a rizsa senkitől, hogy de nem lehet, mert nagyon szükségem van rá. Kb 1,5 évig nehéz volt nemet mondani, de mostmár a szagától is rosszul vagyok

17/F

2010. okt. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
64%

Álmaim pasija cigizett és megkínált elvettem és megtanított mivel közel lakik hozzám így vol ürügy mért kihívnom és minden reggel este cigiztünk nem bántam meg:) ez 5 éve volt azóta is vele vagyok és nem cigizünk már de megérte az a pár doboz cigi

20L

2010. okt. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!