Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fedrs ice cool snüssz mennyire...

ThatsLife kérdése:

Fedrs ice cool snüssz mennyire erős?

Figyelt kérdés

Őszinte leszek, most vettem életemben először snüsszt, nem is nagyon tervezek venni ezután, csupán kipróbálás céljából vásároltam, így egyáltalán nem vagyok otthon a témában.

Fedrs ice cool raspberry hard no.8-ra esett a választásom, a dohányboltban nem nagyon tudtak segíteni, emiatt fordultam ide a segítségért.

Egyet kipróbáltam, de az enyhe “csípés” mellett nem érzek túl sok dolgot. Gondolom amiatt is lehet, hogy iqost használok, így toleránsabb a szervezetem a nikotinnal szemben. Vagy csak simán gyenge lenne, amit választottam?



#snüssz #Fedrs
2023. jún. 27. 21:31
 1/1 anonim válasza:
Ahogy írod, a tolerancia is közrejátszik a gyenge hatásban. Viszont, tapasztalatból írom, hogy a FEDRS gyümölcsös tasakjai gyengébbek, mint a mentolos no.8. A FEDRS Ice Cool Mint no.8 (türkiz-sötétszürke dobozos) a legjobb választás FEDRS esetében. Érzésre sokkal erősebb, és amikor megüt, kb arcon csap, pedig elvileg nikotin tartalomra gyengébb mint a gyümölcsösek.
2023. júl. 18. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!