Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos Iluma Terea erősségek és...

Iqos Iluma Terea erősségek és ízek?

Figyelt kérdés

Melyiket milyennek éreztétek? Melyiket próbáljam ki?


Amit próbáltam:

Russet: Elvileg ez a legerősebb, de nekem van egy kis hiányérzetem utána. Pont nem elég.


Bronze: Na ezt éreztem túl erősnek. Mint mikor a kék cigik után elszívtam egy pirosat.


Sienna: Ez tökéletes. De azért érdekel a többi is ehhez hasonlítva.


Amin gondolkozok:

Amber: Érdekel a mogyorós íz. Tényleg van mogyoró íze?


Teak: Maga a dohány elég erős? Elvileg krémes, mogyorós íze van, de nem olyan intenzív mint az Amber.


Mentolosból a Turquois vagy Green a jobb, ha kell az erős dohány de a mentol ne égesse le a torkom? A blue az biztos, hogy túl erős mentol, azt tuti nem is próbálom.


Yellow: Na ez milyen lehet? A leírásban annyi szerepel, hogy fűszeres, de hogy milyen fűszerek...? Illetve hogy lágy dohány, lehet túl gyenge?


2023. jún. 30. 13:33
 1/4 A kérdező kommentje:

Ha valaki erre vetődik és őt is érdeklik a válaszok akkor a további tapasztalataim:

Amber: Nem mondanám meg magamtól, hogy ez mogyoró íz lenne, de így, hogy nagyon azt vártam...mintha. Mindenesetre finomabb mint a russet, bronze, sienna trió, ugyanakkor ugyanolyan kis hiányérzet marad bennem utána mint a russet után. Többet nem veszek.

Turquois: Tökéletes nikotin erősség, jól érezhető de nem túl tolakodó mentol íz. Pont ilyet akartam.

2023. júl. 3. 13:45
 2/4 anonim válasza:

Nekem elsőre a sárgát ajánlották, elégedett is voltam vele. A leírásod alapján lehet neked gyenge lenne, nekem pont jó volt, ilyet fogok még venni. Kb. mint a sárga cigik, azokhoz volt hasonló.

Lila dobozost vettem még (talán erdei gyümölcsös, kis mentollal), nekem ez is tetszett. Az Amberre is kíváncsi vagyok, illetve ha jól értettem van még trópusi meg barackos is, ezeket is majd meg szeretném kóstolni. A Turquois is a várólistamra került, ha már ilyen jókat írtál róla.

2023. aug. 29. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Csengu2 válasza:

A barackosat már többször is újra vettem, szerintem tisztán érződik rajta az íze, bár nem valami erős

A dupla mentolos erős nikotin és mentol tartalomra is, nekem a kedvencem

A barna dobozosat kóstoltam meg, ami elméletileg valamilyen dohány ízű lenne bár én sok mindent nem éreztem

A pattintós ízek mint a heetsben is a görögdinnye meg a zöldalma tisztán érezhetőek

A sima mentolos először kicsit dohány ízű utána érződik egy lágyabb, krémesebb mentol

Most éppen egy lagunam van amire próbálok rájönni milyen ízű is lehet, de egy közepes erősségűnek egész jó

nov. 13. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Őszintén szólva én nem érzem ki egyik gyümölcsösnek sem a “gyümölcs” ízét.. Se a mogyoró, se az erdeigyümölcs aromát nem érzem ki.. :(


Amiket eddig próbáltam: Teak, Sienna, Amber, Yellow, Mauve Wave, Willow.


Talán a Willow-ra mondanám hogy érződik egy minimális Citrusos aroma, de azt is szerintem csak a mentol hozza ki.


A Mauve Wave nekem már túl mentolos, gyümölcsös aromát pedig nem érzem, a többi pedig nagyon “száraz”, csak arra jó hogy kiszárítsa a számat. Heets-ből Sienna volt a favorit, szerintem Tereaból is maradok a Sienna és Willow vonalon.


Az erdei gyümölcsös nekem csalódást okozott mert nagyjából arra számítottam mint a Neo Áfonyás íze (Purple Click).

nov. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!