Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Pipers szivar hogyan??

Pipers szivar hogyan??

Figyelt kérdés

A pipers szivart bele kell tenni valamibe, vagy csak szimplán szívni?

És melyik véget kell meggyujtani??


2023. júl. 21. 10:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Elméletileg be van kicsit szűkítve az egyik vége, az van felfelé amikor kiveszed a dobozból és az a vége megy a szádba (mint cigarettánál), de ha fordítva gyújtod meg, akkor is el tudod szívni.

Karib térségbe repítő szivarozási élményre ne számíts, de ebben az árkategóriában nem találsz komolyabbat.

2023. júl. 21. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Megpróbáltuk a vékonyabb véget a szánkba tenni, de borzasztó volt. A következőn a másik oldalt szívtuk, úgy sokkal jobb.

Biztos vagy benne hogy azt kell?

2023. júl. 21. 13:22
 3/4 A kérdező kommentje:
Az igaz, hogy nem szabad letüdőzni??
2023. júl. 21. 13:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Pipát, szivart nem érdemes letüdőzni. Le lehet, de néhány slukknál többet fölösleges, mert megterehelő. Ha csak pöfékeled is bőven elég nikotin szívódik fel és a füstöt is könnyebb és élvezetesebb ízlelgetni, ha nem fuldokolsz közben az öt szál cigarettányi füstben.

Szerinttem a szűkített része be van kenve valami cukros, aromás takonnyal, hogy ne a dohány legyen ízesítve. Lehet annak van förtelmes íze, amit nem érzel, ha fordítva gyújtod meg.

Mint már írtam, ne várj csodát egy szálankénkti 70ft-os szivartól. Egyszer én is vettem egyet kíváncsiságból, mert a kifejezetten jó minőségű dohányokkal foglalkozó von eicken gyártja és meglepően olcsó. Az első szál felénél rá is jöttem a titokra: a dohány lehet jó minőségű, de a többi részét nem vitték túlzásba. Számomra már a burkolólevél hiánya is visszataszító egy kicsit, de a fő problémám a folyamatosan hulló dohánytörmelék (igazi köpködős szivar), ami egy egész levelekből sodort szivarra nem jellemző. Gyakorlatilag ez egy blantpapírba (dohányfólia) sodort pipadohány.

2023. júl. 21. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!