Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ha elfogyott a cigihez való...

Ha elfogyott a cigihez való szűröm akkor felhasználhatok egy olyat amit már egyszer használtam? Vagy esetleg tudom valamivel helyettesíteni?

Figyelt kérdés

2023. júl. 21. 23:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk úgy, hogy elég aljas megoldás lenne "újrahasznosítani", de persze felhasználhatod, csak rosszabb lesz az íze. Ha nincs más, akkor az. Egyébként régen voltak úgynevezett talpas cigik, azokban egyáltalán nem volt szűrő. Szóval mindkét út járható, de szerintem egyik sem fog tetszeni. Bírd ki reggelig, és vegyél szűrőt.
2023. júl. 21. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én még szívtam szűrő nélküli cigit. Bloah röviden. Ha mégis így szívnád ideiglenesen, akkor vigyázz, mert brutál erős. De inkább ez, mint újra ugyanazt a szűrőt.
2023. júl. 22. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

"csak rosszabb lesz az íze"

A használt szűrő NEM MŰKÖDIK!

Tehát kb. olyan, mintha nem is használnád. Az egészséged rongálja... mármint sokkal jobban, mint az eredeti cigi.

2023. júl. 22. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!