Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mennyibe kerülnek most ezek a...

Mennyibe kerülnek most ezek a dohányboltba?

Figyelt kérdés

Sziasztok,most szeretnék áttérni a tekerst/sodort cigarettára.Az lenne a kérdésem mennyibe kerül most a dohányboltba mondjuk egy kék OCB rövid papír?Illetve milyen filtert/szűrőt ajánlotok,és kb milyen árban van?

Cigaretta sodráshoz használandó sodrót is lehet kapni?

Erre gondolok:

[link]


Bocsi a sok kérdésért,de még új nekem ez a dolog:D



2023. aug. 6. 15:00
 1/3 anonim ***** válasza:

A rövid papír fillérekbe kerül, 100 forint alatt van mindegyik.


Én személy szerint filterekből az 5.3 mm vastagságút ajánlom, ez a legvékonyabb, de ez persze ízlés kérdése. Van még 6 meg 8 mm-es is. A 8 mm-es olyan vastag, mint egy dobozos cigi, de ezt semmiképpen nem ajánlom, nehéz vele sodorni + a sodorni való dohányok általában erősebbek, mint ami az előre gyártott cigiben van, szóval nem kell belőle annyi.


Lehet kapni sodró gépet, de én ezt nem ajánlom: kb 15-20 szál megsodrása után már gyorsabb leszel kézzel, mint a géppel és így nem is kell mindig magaddal hordanod a gépet.


Ha arra gondolsz, hogy otthon megsodorsz előre néhányat, én azt se ajánlanám: egyrészt kiszárad a dohány a cigiben, másrészt ha előre gyártod, akkor fog neki kelleni egy doboz is, hogy ne gyűrődjenek össze/törjenek el. Ez még egy plusz dolog, amit magadnál kell tartanod.


Amit ajánlok, hogy szerezz be egy dohánytartó tasakot, ezekben van külön hely a papírnak, filternek, dohánynak. Néhányban még a gyújtónak is van hely. Így minden dohányzós kelléked egyben lesz.

Én azokat szeretem, amiben a papírnak ilyen "kihúzkodós zsebe" van: [link]

2023. aug. 6. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi az értelmes választ;)

Már kezdtem felkészülni a "ne dohányozz,az a legjobb" válaszokra:D

Azért gondolkoztam az előre gyártásban,mert a munkahelyen nem nagyon akad időm rá,este,vagy reggel megsodornék kb 6-8 szálat,az nekem egész napra elég is.

2023. aug. 6. 15:44
 3/3 anonim ***** válasza:
Én még így sem ajánlom az előre sodrást. Körülbelül 40 másodperc az egész folyamat és sokkal jobban jársz.
2023. aug. 6. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!