Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Miért nem érzem a liquid ízét?

Miért nem érzem a liquid ízét?

Figyelt kérdés

3napja váltottam elektromos cigire

(Voopoo vinci q pod rendszer) amihez vásároltam 2db 10mg/ml nikotin tartalmú liquidet. Először tökéletes volt éreztem minden ízt

De most valahogy egyik liquidet sem érzem ugy mint eddig valahogy halvány égett íz.Próbáltam 1.2es és 0.8as pod al de egyiknél sem érzem úgy az ízeket de az eperfagyis és a kék limonádés liquiddel is ugyan azt érzem. Most valahogy egyik liquidet sem érzem ugy mint eddig valahogy éget ízt érzek


Miért van ez és mit tudok tenni? ellene?



2023. aug. 7. 13:59
 1/1 anonim ***** válasza:

Égett akkor szokott lenni, ha nem jut a tekeréshez lé, így ami körül öleli a tekercset az megég lényegébe. Nos attól is lehet hogy a lé nem igazán belevaló, legjobb lenne egy olcsó RDA kazánnal próbálkozni, az ha kifogy akkor felüliről utána töltöd fecskendővel, lényegébe így működnek a squonk kazánok.

Tekerősöknél pl, van hogy 2ml után meg vattáznom kellett mert eltűnt az íz, + leégetni a tekercset is mert beégett.

Ez RDA: WASP Nano RDA Mini Atomizer Single Coil Tank With BF Pin 510 wave Figure MTL Drip tip 316SS 22mm vape rda atomizer

Vagy ez de nem dobom ide be mind: Ammit MTL RDA 22mm Rebuildable Dripping Atomizer 3D Airflow Transferring with 12 Level Airflow Adjustment Leak-proof vape Tank


Ezek az Aliexpressen vannak. Az RDA azért jó mert 100% a lé felvétele, könnyű utántölteni és tekerni vattázni, olcsó egyszerű h*lyebiztosak és jó ízűek.

Egyébként nekem egy shortfield lénél volt az hogy kb. egy héthez közel erősen vesztett az ízéből, annál megfogadtam (mert 100ml az alap) hogy max 110ml-re hígítom fel, vagy esetleg többre is lehetne egy erős hűsítővel, és még egy revolut 20mg boosterrel is lehet úgy mond kihúzni az íz idejét, pl. 5-re belőve az erőt.

2023. aug. 9. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!