Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos lumeához másmilyen...

Iqos lumeához másmilyen hevítőrúd?

Figyelt kérdés
Most vettem egy iqos lumeat, de a lelkemre kötötték hogy csak Terea dohánnyal hasznalhatom, ez tenyleg igy van vagy csak marketing? Ha tenyleg igy van, akkor ezek viszont melyik iqossal hasznalhatok? [link]

#hevítőrúd #Iqos lumea
2023. szept. 1. 12:43
 1/3 A kérdező kommentje:
*iluma
2023. szept. 1. 13:48
 2/3 anonim ***** válasza:

Tényleg csak terea töltettel használható az iluma készülék. Nem marketing, nem kiszúrás, hanem más fajta technológia. A terea töltetben fémlap van, ami szükséges az indukciós működéshez.

Ha ilyen nikotinmentes tölteteket szeretnél szívni, akkor a hagyományos, pengés rendszerű iqos készüléket kell megvenned. Abból már csak az originals one kapható dohányboltban. Használt duo 3 rengeteg van eladó a különböző iqos Facebook csoportokban.

Ha regisztrálod az iluma készüléket, akkor 2 héten belül elállhatsz a vásárlástól, visszafizetik az árát.

Esetleg úgy szívhatsz iluma készülékkel más fajta töltetet, ha a (használt) tereákból kiveszed a fém lapot, és bele teszed a másik fajta töltetbe. Állítólag működik, én nem csinálnám, mert a terea mindkét végén zárt, előbb-utóbb szerintem elszennyezi a készüléket, ha olyannal használod, aminek nyitott a vége.

2023. szept. 3. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
46%

Okádék az összes (meglátásom szerint). Ezekben tealevél van, és az van nikotinnal felitatva. Borzalmas mellékíze van mindegyiknek!

Nem csak IQOS-al lehet használni, jó hozzá a Pulze is és csak 4000 Ft a készülék. Heets-hez is jó a Pulze egyébként!

2023. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!