Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Djarum Black vásárlás?

Djarum Black vásárlás?

Figyelt kérdés
Djarum Black cigarettát valaki szokott külföldről rendelni (ha igen, honnan)? Gondoltam rá, hogy veszek, de nem tudom, behozható-e egyáltalán az EU-ba (ha rendelnék, akkor nem is egy dobozzal, hanem akkor már egy 10-es pakkal)? Vámhatáron nem kobozzák el? Esetleg Szerbiában érdemes lehet próbálkozni, hátha ott még kapható?

2023. szept. 2. 17:03
 1/1 anonim ***** válasza:
Cigit rendelni elég nehézséges, már csak azért is mert én 20perc keresgélés után sem találtam olyan webshopot amin lehet rendelni cigit, ahol lehetett ott meg magyarba nem szállítanak. Ha mégis találsz, akkor mindenképpen utánvéttel, és ha lehet futárszolgálattal (ne postával) rendelj.
2023. szept. 3. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!