Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Cigi és a kávé szerintetek is...

Cigi és a kávé szerintetek is a legjobb frissítő reggel?

Figyelt kérdés
Akik nem cigiznek meg kávéznak reggel nem is értem, hogy élik meg a napot. Sztem ez a szertartás elengedhetetlen egy jó naphoz!

2023. szept. 14. 09:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
91%
Nem igazán. Van, hogy kell, de az inkább azt jelenti, hogy gond van. Van más megoldás is frissítőnek.
2023. szept. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
29%
Szerintem is. 20 perce vagyok túl rajta.
2023. szept. 14. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 Pintér László ***** válasza:
91%
Cigizni azért cigizel, mert rá vagy szokva. Nem maga a cigi esik jól, hanem az, hogy az elmúlt 8-10 órában amíg aludtál, nem vittél be nikotint a szervezetedbe és reggelre az már hiányzik és azért esik jól.
2023. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
88%

Earl Grey ugyanugy koffeines, en azzal szoktam beinditani a motort. Rendesen hosszu ideig aztatva.


De ha nagyon sietek akkor koffein tabletta ami 100mg (1 tabletta = 1 csesze kave) naturlandtol. Nem szinezi a fogakat sem.

2023. szept. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
95%
Én is cigizek meg kávézok is, de hogy én reggel 20-30 percig max a kávémat fogyasztom el, rágyújtani nem is szoktam max 1-2 óra után. Ebben nincs semmilyen frissítő, mert oké hogy cigizek de a tüdőmnek a jó friss levegő a kávemmal cigi nélkül..na az a frissítő. így is lekéne szokni mert egy rossz szokás ami csak ártalmas a későbbiekben..de majd egyszer, ha eljön az idő.
2023. szept. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
35%
Nekem cigi+energiaital, kávèzni nem szoktam.
2023. szept. 14. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
72%

így van tesám, jó kis tömény füst, kb úgy ezer féle kémiai méreggel, nyamm... az az igazán frissítő.

ebéd után még rá szoktam bukni a robogóm kipufogójára is, persze csak amikor jár a motor... na attól még pörgősebb a nap!

2023. szept. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
45%
Én teljesen megértelek, egy nagy kávé és két szál cigi, aztán lehet is végre beszélni hozzám 😅
2023. szept. 14. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
81%
cigi és frissítő egy mondatban ... :D
2023. szept. 14. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Senior Séf ***** válasza:
Frissítőnek korán kell kimenni a szabadba, futni egyet, aztán váltófürdő. Persze ne legyek farizeus, 60 évig a kávéra esküdtem én is.
2023. szept. 15. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!