Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Iqos 3duo nem világít, nem tölt?

Iqos 3duo nem világít, nem tölt?

Figyelt kérdés
Tegnap még elszívtam vele egy heetset, láttam, hogy nagyon le volt merülve, de elfelejtettem töltőre rakni. Most felraktam és 30 perce se nem villog, se semmi. Mit tudnék vele csinálni?

2023. szept. 18. 15:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Nyomd meg hosszan a gombot a tokon, hátha segít rajta az újraindítás.
2023. szept. 18. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hiába nyomom, akkor se villan fel semmi
2023. szept. 18. 18:33
 3/4 anonim ***** válasza:
Dobd el.
2023. szept. 20. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ha még garis, akkor telefonálj nekik. Ne e-mailt írj, mert csupa PiSA teszten csúnyán megbukott ül a gép előtt, telefonálj, mondd el mi a gond, és bár fognak kérni tőled jó pár hülyeséget, hogy próbáld ki, mindegyiket próbáld ki, akkor is, ha már kipróbáltad (mert másképp nem megy velük) és ha azon túl vagy, akkor adnak egy kódot SMS-ben, azzal bemész egy üzletbe, ahol árulnak iqos-t és cserélik a készüléket. Ráakarnak majd dumálni az Ilumára, hogy különleges akció keretében olcsóbban kapod meg, nem muszáj elfogadni!
2023. szept. 26. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!