Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek milyen elektromos...

Kinek milyen elektromos cigije van? Van kulonseg egyik masik kozott?

Figyelt kérdés

Szeretnek venni egy elektromos cigit, de ahogy latom tobb fajta van

Kinek milyen van?

Ahogy lattam van az a liquides meg amibe cigit kell nyomni…

Mi a kulobseg? Mire jo egysbkent? Miben masabb mint a sima cigi?



2023. szept. 18. 21:18
 1/2 anonim ***** válasza:
Egyszer belefújtam a rendes cigibe, elkezdtem fulladni, hánytam, összeestem, mintha leégett házba léptem volna be. Mentő is kijött. A másik elektromos cigit évekkel később próbáltam, rosszul lettem nagyon, fulladtam ennél is de hamar elmúlt. Nekem ez a kettő a különbség
2023. szept. 18. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
A liquides azért jobb, mert már rövid távon is olcsóbb: tudsz hozzá rendelni külföldről nikotines liquidet, amin nincs rajta a "jövedéki adó"-nak csúfolt állami harács. A jobbaknak az akkumulátora, a patronja/kazánja is cserélhető és sokkal masszívabb darabok, mint a dohányhevítős készülékek. A nikotines löttyöt akár magadnak is elkészítheted a szükséges erősségben, akár fokozatosan kevesebb nikotinnal, így egy idő után már minimális nikotinnal vagy anélkül is szívhatod, akár leszokási programnak is jó. Ha jól csinálod, havi 5-10 ezerből kijön a liquid költsége.
2023. szept. 19. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!