Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Snüsszözés után órákig fáj az...

Snüsszözés után órákig fáj az ínyem, ez normális?

Figyelt kérdés

2023. szept. 22. 22:03
 1/6 anonim ***** válasza:
53%
Nyilván nem.
2023. szept. 23. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
83%
EZ a normális, csak mások nem mondják.
2023. szept. 24. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
50%
Nyilván nem normális, h egyáltalán használod azt a szart...
2023. okt. 2. 03:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Bocsánat a tudatlanságomért! Mi az a snüsszözés?
2023. okt. 3. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
A snüssz egy ilyen "nikotin párna" egy kis tasak, benne feher porral amiben van nikotin, azt a felso inyükhoz szokták betenni, mivel ott vékony a bőr és beivódik a vérbe a nikotin az ínyeden keresztül. Pár percig szokták bent tartani. Eléggé gáz, hosszú távon ínysorvadást okoz, én is abbahagytam, ki se próbáld egyszer se mert ugyan úgy mint minden dohánytemék, egy kis adag után is kívánni fogod késöbb.
2023. okt. 5. 23:34
 6/6 anonim válasza:
Köszi! Tuti, hogy nem fogom kipróbálni, mert 1995-ben a nikotinról sem én szoktam le, hanem ő rólam, de örülök, hogy megszabadultam tőle. Nem kívánom, undorodom a szagától is, és nagyon zavar, ha a közelemben füstölnek.
2023. okt. 6. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!