Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Fájhat a hátam a cigizéstől?

Fájhat a hátam a cigizéstől?

Figyelt kérdés
Tudom káros,napi 10szálat szívok kb,de már le akarok szokni. Tegnap volt egy autóbalesetünk,nem sérült senki szerencsére,de megijedtem,ideges voltam és 2óra alatt kb 10szálat elszívtam :( ma fáj a hátam,derekam,mint amikor meg kell jönnie vagy amikor meghúzza magát az ember. De most egyiksem történt...lehet a cigitől?
2023. okt. 3. 14:38
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem tudom, hogy milyen súlyos baleset volt, de szerintem inkább annak tudható be. Egy egyszerű koccanás is tud annyira szerencsétlenül történni, hogy az ember egy pillanat alatt meghúzza valamiét a balesetben.

Ezek sokszor nem is ott helyben kezdenek el fájni, hanem csak miután az adrenalin alábbhagy, vagy mint esetedben, másnap.

2023. okt. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
36%
A sok cigi gerincferdülést okozhat.
2023. okt. 3. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanez. Én kocabagós vagyok. Havi egyszer ha elmegyünk bulizni akkor elszívok 10-12 szál cigarettát egy este alatt. Másnap köhögök, és 1-2 napig fáj a hátam és a mellkasom, aztán elmúlik.
2023. okt. 3. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Fájhat attól is meg idegi eredetű is lehet az ijedtség hatására.
2023. okt. 3. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
hát idegi dolog szerintem ikább, ha nem rázkodott szét az autó alattatok
2023. okt. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Fizikai bajom nem lett,de hátulról belénkjöttek elég erősen,autó kuka és ahogy odavágott minket a korláthoz eléggé "megrázkódtam". Elősször arra gondoltam,röntgen sem mutatott semmit. De aznap olyam gyomoridegem lett,enni sem tudtam másfél napig az ijedtségtől,cigi az ment

És tegnap azt vettem észre,hogy kb a gyomorfájás sugarzott ki a hatamba..valamit enyhült. Meg lehet a megrázkódtatás is idegindolog miatt. De a stresszre próbáljon mindenki figyelni,mert nagyon rossz dolgokat produkálhat.

2023. okt. 4. 12:36

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!