Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Rendeltetek már a H4CBD.hu...

Rendeltetek már a H4CBD.hu weboldalról?

Figyelt kérdés
Mennyire megbízható , legális és gyors

2023. okt. 9. 08:58
1 2 3
 11/28 anonim válasza:

Utolsó,neked mennyi idő volt még kiszállították?

Jók voltak a virágok?

dec. 7. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim válasza:
Azóta végül rendelt valaki? Megérkezett?
dec. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim válasza:
Az enyém megérkezett,de késett pár napot,nem rossz az anyag
dec. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim válasza:
gumicukrot rendelt már innen valaki? ha igen, akkor milyen volt?
dec. 18. 06:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim válasza:
Én rendeltem de lassan egy hete várok a kiszállításra. Emailre nem reagálnak. Ha valamilyen csoda folytán kiszállítják, ez volt az első és az utolsó rendelés tőlük.
dec. 18. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 HurkaJani válasza:
Igen, rendeltem, az első h4cbd vape rendelésem normálisan kijött, majd kezdődtek a bajok. Thc-p pent rendeltem, de h4cbd jött ki. Visszaküldettem foxposttal, azt mondták küldjem egy másik csomagpontra. Ezt 2x eljátszottam velük, másodjára se vették vissza, a pénzemmel elmentek.
dec. 19. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim válasza:
Én hétfőn adtam le rendelést (12.18) elvileg az oldal információja szerint tegnap (12.19) feladták, viszont semmi gls csomagszám nem érkezett. Írtam nekik e-mailt, telefonjuk elérhetetlen. Most várok aztan kiderül mikor jön meg, ha megjön.
dec. 20. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim válasza:
Én múlt hét pénteken adtam le a rendelést és ma jött meg. Thcp vape pen és thcp gumicukor. Hál Istennek nekem rendben megjött minden.
dec. 20. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim válasza:
Legalább a k*rv@ telefont vennék fel,ha már az emailre nem tudnak válaszolni.Egy hete meg kellett volna érkeznie a csomagnak és se kép se hang..Hihetetlen...
dec. 21. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 magyarjanosb válasza:
Másik oldalról rendeltem, ott egy hét alatt még a futárnak sem adták át, elfogyott a türelmem, kerestem másikat, 36 óra alatt kézhez is kaptam, ráadásul itt majdnem 3000 forintot is spóroltam. Nekik respect!
dec. 22. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!