Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » A szivar mennyire karos a...

A szivar mennyire karos a szervezetre? Heti 2-db-ot szivok, akkor en mar nagydohanyos vagyok?

Figyelt kérdés
2009. jan. 2. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:
hát attól függ ha 2szálat akkor minek? ha 2 dobozt akkor nem sok én is cigie és én naponta fél dobozt szívok szal én se mondhatom h. nagy dohányos vagyok csak figyelek arra h. ne legyen több. sztem te is figyelj h. ne sokat szívj
2009. jan. 2. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
egyetértek az elöttem szólóval!
2009. jan. 3. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
a szivar nem annyira káros a szervezetre mint a cigi,a szivart nem tüdőzöd le , ám viszont a száj rák könnyebben kialakulhat mint a ciginél,ám a szivar heti 1,illetve havi 5-6 szállal szinte (a szájszagon kívül) más károsodáshoz nem vezet,illetve nehezebb rászokni mint a cigire,nem tartalmaz kátrányt.. én is szoktam elszívni egyet-egyet ha ideges vagyok,vagy ha csak akarok elmélkedni egy kicsit..:) (úgy h nem cigizek)
2009. febr. 2. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
Szerintem akarhanyat szivsz el hetente, minden szal egy kis mereg! Ugyhogy vigyazz! A szivar karos, minden szal karos amit elszivsz! Csak nem olyan nagy mertekben.Sztem add fel a szivarazast, mert lehet aztan nem veszed eszre hogy naponta szivsz el 2-ot!
2010. júl. 5. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
utolsó: töketlen vagy, gondolom tetris vagy klipi vagy:)
2011. máj. 16. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!