Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Osztrák dohányboltban lehet...

Osztrák dohányboltban lehet kapni vaníliás cigarettát\szivarkát vagy cigihüvelyt?

Figyelt kérdés

2023. okt. 27. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
úgy tudom az eu tiltotta be az ízesített dohány termékeket pl a mentholos cigi vagy djarum, ami szegfűszeges volt, szóval meglepődnék ha kapható lenne. A cigihüvely nem tudom mi.
2023. okt. 27. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Még itthon is lehet kapni mentolos szivarkát (essence), azért merült fel bennem a kérdés. Sőt, osztrákban szoktam ízesített, nikotinos e-cigit venni. (Tudom menjek ki, kérdezzem meg, de gondoltam addig nem megyek át potyára, előtte itt még nem kérdezem :))
2023. okt. 27. 18:10
 3/5 anonim ***** válasza:
e cigi az talán más mert az viszonylag új és abból még nem tiltották be az ízesítettet. De azt hiszem, arról is mintha hallottam volna már, hogy be akarják tiltani. Persze ezek csak amit én tudok/hallottam róla mert én nem dohányzom. Illetve ez így nem igaz, csak nem cigizek, mert szivarokat tartok és szívok is időnként. De az az 4-5 szál évente nem számottevő.
2023. okt. 27. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Ha esetleg valakinek aktuális és megtalálja a kérdésem:

Nemzeti dohányboltban kapható még Djarum márkanevű ízesített cigaretta, szivarka.

nov. 19. 15:16
 5/5 A kérdező kommentje:

Osztrák dohányboltokban pedig nincs ízesített cigi\szivarka.

Csak ezek az e-cigaretták.

nov. 22. 14:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!