Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kinek milyen volt az első pár...

Kinek milyen volt az első pár szál cigi elszívása.?akik rászoktak miért szoktak rá?

Figyelt kérdés

#kamasz #Cigi , #Elsö slukkok
2023. okt. 29. 14:59
 1/9 anonim ***** válasza:
25%
Én 16 évesen gyújtottam rá először nagyon jó volt !! Megeri elkezdeni szerintem! Én már 8 éves korom óta vágytam arra hogy cigizzek és még annál is jobb volt az első szál mint ahogy elképzeltem. Károsnak káros dehàt a mai világban mi nem káros?! Ott a sok vegyszer, a mérgező emberek és még sorolhatnàm!
2023. okt. 29. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
17%
És én kíváncsi voltam milyen cigizni és a dohányosokat mindig csodáltam hogy milyen nagyszerű emberek! A személyiségük is jobb! Én is jobb izgalmasabb lettem mióta dohányzók. És szeretem kostolgatni a dohanyos pasik cigi ízű kolbászàt. Dohányos pasik a legjobbak. 19/l
2023. okt. 29. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Irtó kellemes volt nem köhögtem, sajna azóta is szívom. Haverok miatt szoktam râ .Bár soha ne próbáltam volna ki.😡😡
2023. okt. 29. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elég jó volt sajna mert sikerült ràszoknom!
2023. okt. 29. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Jó volt az az eufória érzés amit a nikotin okoz, viszont engem kezdőként egy szál is úgy szétcsapott, hogy le kellett ülni, mert azt hittem elájulok. Pár év után már nincs ez az érzés egyáltalán, csak a sóvárgás miatt szívom.
2023. okt. 30. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ugyanúgy vagyok kb mint #1, nem bántam meg a rászokást, bár az első k#rva szar volt, fájt a tüdőm, hányingerem volt, szedultem, és alig vártam, hogy végre leszalljak a buszról és levegőhöz jussak. Mondjuk lehet ennyire nem lettem volna sz.rul, ha nem a piros marlboro-val kezdem, és lassabban szívtam volna. A másodiknál már szerencsére nem lettem rosszul, de nem is éreztem semmit a cigiből. A harmadik viszont borzasztó jól esett, hatalmas nyugodtsagot és euforiat éreztem. Hogy miért szoktam rá? Rég óta vágytam rá, hogy kiprobalhassam és végre teljesült ami sikerelmeny volt. A mindennapokhoz is hozzaad egy kis plusz élvezetet.
2023. okt. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
HA igaz is hogy ott a sok vegyszer, akkor a dohányos mindenből duplán kap!!
2023. nov. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Kb 17 éves lehettem amikor 1 szál cigit elszívtam. Én is naív úgy letüdőztem elsőre h 2 hétig köhögtem miatta... soha többet, egy életre megtanultam h ez nem jó, nem lehet jó, ha ilyen szinten szarul leszel tőle. Én sosem akartam dohányozni de mindenki unszolt h próbáljam ki, sikerült...
nov. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nagyon jó, cigi az menő.
jan. 6. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!