Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik a kedvenc részed a...

Melyik a kedvenc részed a folyamatban?

Figyelt kérdés

2023. okt. 29. 23:23
A kérdező szavazást indított:
Előveszed a dobozt
Kiveszel egy szálat a dobozból
Meggyújtod az öngyújtóddal/gyufaszállal
Ég a cigi
Beleszívsz
Már kb a felénél vagy, elmélkedsz közben a világ dolgairól
Elszívtad az egészet, megnyugodtál
Elnyomod a csikket
Az egész folyamat lázba hoz
16 szavazat
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
49%
Amikor látom, hogy a sok szerencsétlen egy rakás pénzt elfüstöl azért, hogy büdös legyen, és még el is hitetik magukkal, hogy mindezt saját örömükre csinálják.
2023. okt. 29. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

#1

Tényleg saját örömre, mivel köztudott, hogy élvezeti cikk.

2023. okt. 29. 23:34
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Meggyújtom a cigit....nekem onnantól kezdődik az igazán jó érzés.Az első slukk ....Meggyújtás előtt még egy picit átgyúrom a cigit ,fellazítom a dohányt.Minden egyes slukkot jó mélyre letüdőzöm.lassan engedem ki a füstöt,karikákat fújok....stb.néha még cigizés közben meggyurkászom a cigit.a végefelé már kisebbeket szívok.az utolsó slukknál egymásután kettőt szívok.én nem elnyomni szoktam hanem kicsavarom belőle a parazsat....szép lassan "végzem ki a cigit"ehhez hozzátartozik,hogy én csak ritkán gyújtok rá,de akkor elszívok 2-3szálat.élvezem a feelinget,játszok a füsttel...stb.Nyilván ezt egy napi szinten 1dobozt szívó ember nem teszi meg,nincs rá idő.Én így szeretem elszívni a cigit.Így ad nekem élvezetet.
2023. okt. 30. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Neked kérdező?
2023. okt. 30. 04:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Amikor a felénél vagyok és elmelkedek.
2023. okt. 30. 09:02
 6/11 anonim ***** válasza:
Amikor elnyomtam az utolsót.
2023. okt. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
25%

“elmélkedek a világ dolgairól”

Jesszusom mekkora bullshit :D

Magyarán amikor beüt a nikotin és enyhül az elvonásod. Tök felesleges túlmisztifikálni :)

2023. okt. 30. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Már nem dohányzom, de amikor még anno cigiztem, tekertem a cigit, és akkor maga a tekerés volt a kedvenc részem mindig. Tök meditatív volt, meg amúgy is olyan típusú ember vagyok, akinek valamit mindig csinálnia kell a kezeivel, (ne gondoljatok rosszra, haha!!) úgyhogy nagyon jól lefoglalt például tanulás vagy sorozatnézés közben, hogy megtekertem a másnapi adagomat. Aztán egyetem második évében átálltam IQOS-ra, az már nem is adta nekem ugyanazt az élményt, úgyhogy le is szoktam inkább.
2023. okt. 31. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
midegyikből az első slukk
2023. nov. 1. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Igen az első slukk nagyon jól tud esni
2023. nov. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!