Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mi van olyankor ha véletlenül...

Mi van olyankor ha véletlenül ki mossuk a snüsszt? Többi lent....

Figyelt kérdés
Véletlen benne hagytam a snüsszt a nadrágomba és a nadrággal együtt ki lett mosva ha ki szárítom a snüsszt és ugy rakom az ínyemhez akkor ugyan úgy használ vagy ki megy belőle a nikotin?

nov. 11. 22:40
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
A szüleidet kérdezd meg. Szomorú hogy engedik neked.
nov. 11. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
51%

A kérdés nyilvánvaló kamu és provokációs szándékkal lett feltéve. Kérdező mi akadályoz meg aban, hogy besétálj egy nemzeti dohányboltba (ami a fidesz franchise rendszerben működtetett az emberek függőségéből és egészségkárosításából hasznot húzó bolthálózata) és vegyél egy új dobozzal?


Egyébként hihetetlen, hogy mindig van valami az előzőnél is gusztustalanabb új trendi az emberek függőségére épülő termék amit simán megvehetsz ezekben a fideszes boltokban aztán ha pár év múlva kirohadt az összes fogad és ínyrákot kaptál tőle mehetsz majd a nemlétező állami egészségügyi ellátást igénybe venni az adófizetők pénzén.

nov. 11. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
60%
Tűpontos #2
nov. 12. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

És ismét a második válaszolóhoz fordulok. "Mi akadályoz?" Az hogy 1-drága, 2-nem használ, nem enyhül tőle a nikotin vágyam stb.

Így nem érdemes. De már kárba sem akartam hagyni, ha már meg vettem.... És mi előtt kérdeznétek hogy a cigi is drága stb. stb. én háztól veszem ami 1 kg nekem 5000FT nekem ami ki tart 2 hónapig is ha úgy van.

nov. 12. 21:04
 5/9 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező, tehát komoly szenvedélybeteg vagy, akinek a nagy nikotin dózisú snüssz sem elég és ráadásul még annyira csóró vagy, hogy a retkes nadrágoddal meg akármilyen szennyessel összemosott nyilvánvalóan már hatástalan snüssz szacskót is képes lennél a szádba tömni. Ráadásul felteszel egy nyilvánvalóan agyament kérdést ezzel kapcsolatban, amire még egy szellemi rokkant is tudja a helyes választ és ezek után még te hülyézel le másokat. Te is csak azt bizonyítod, hogy az önbizalomhoz nem feltétlenül jár ész is.
nov. 13. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen valóban nem ér semmit a snüssz és sokat cigizek is és nem vagyok "annyira" csóró de azért kidobni sem akartam mivel belül nem érte kár mifel zárt dobozban van így miért ne csak meg kérdeztem van e valami baj ha ki lett mosva de te is csak kötekedni jársz ide meg okoskodni csak gratulálni tudok :D
nov. 13. 02:06
 7/9 anonim ***** válasza:

Kérdező, a snüsszben egy cigi nikotin adagjának a többszöröse van, és van belőle emelt nikotin tartalmú is, na attól már a hardcore userek is képesek rókázni, bár a szenvedélybetegeket ez sem tántorítja vissza.


Inkább snüsszt használj, mert azzal csak a saját egészségedet rombolod, míg a cigidet másoknak is szívnia kell, ha akarják ha nem.


De a legjobb lenne, ha kezelnéd a függőségedet és értelmesebb dolgokra vernéd el a pénzed minthogy a fideszt gazdagítod a dohányboltokban.

nov. 13. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
A 7dikre válaszolva köszönöm az értelmes kommentet! Bár már próbáltam minden féle snüsszt de még egyik sem fogott meg úgy igazán nem tudom nem érzek egyiktől sem semmit annyi hogy kB 1 percig csíp de ha 1 cigit elszivok kB 1 óráig ha valami olyat csinálok ami nagyon le köt akkor 2 is 1 cigi elszivasa után érzem hogy nem kell több de ha be rakok 1 snüsszt akkor ugyan úgy kívánok a cigit valamiért pedig már rég óta le akarok szokni róla már próbáltam minden de semmi így jutottam a snüssz re de semmi haszna számomra van egy haverom akinek adtam mert nem hitte el hogy nem használ adtam neki 1 et 2 percig volt bent neki és 2 napig verte a víz tőle pedig folyamatosan cigizek nem értettem hogy lehet tőle szedulni stb pedig akkor próbáltam ki 2x életembe nekem kB ma a 4 ldik doboz nem szenvedély függő vagyok csak egyszerűen nem tudom le rakni van mi.
nov. 13. 14:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tudod lerakni a cigit vagy akármit akkor függő vagy nincs ezen mit szépíteni.
nov. 13. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!