Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hol kapható ízesített cigaretta?

Hol kapható ízesített cigaretta?

Figyelt kérdés

Mentholos akármi, almás Kiss, meggyes Djarum, epres Pall Mall, ilyesmi...

Azt tudom, h itthon nem kaphatók már, de Romániában vagy Szlovákiában beszerezhetőek még?



nov. 16. 00:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Talán Svájcban. Az euban már betiltották.
nov. 16. 00:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Szerintem ezeknek EU rendelet tiltja a forgalmazását, szóval nem hiszem, hogy más EU országban kapható lenne.

Én legutóbb 2018-ban Katarban vettem pattintós gyümölcsös cigit (ott legalább kb. féláron volt az itthonihoz képest egy dobozzal).

Gondolom Törökországban, Dubai-ban és hasonló helyeken is árulják, izzítsd be a rokonságot, barátokat jövő nyáron, ha addig nem sikerül találni! :)

nov. 16. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
37%

Sajnos egyre több Európai országban tiltják be ezeket a termékeket. Párhete olvastam, hogy az Unió 2035-ig teljesen beakarja tiltani a dohánytermékeket, legyen az ízesített vagy normál.

Próbáld meg Amerikát, vagy Kínát.

nov. 16. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
2-es vagyok, azt elfelejtettem, hogy Ukrajna vagy Szerbia esetleg még szóba jöhet, de ha messze laksz a határtól, akkor lehet mégis egyszerűbb távolabbi, de gyakoribb úticélokban gondolkodni, akár ismerősök által is.
nov. 16. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Van itt nálunk M.O-on a városba djarum és ízesített pall mall is. Nem kell külföldre mennem érte.
nov. 17. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
3: remélem nem tiltják be őket! cigizni jó és menő!
nov. 17. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Szerbiában van rengeteg. Ezek mind pattintósak.
nov. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Itt csak a Neo és a Dunhill van izesitettben, ezekhez kell készülék is.
nov. 26. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
#5 Magyarországon belül hol laksz? Rendes, fehér cigaretta? Barna szivarka nem kell.
dec. 3. 07:59
 10/15 anonim ***** válasza:
Rendes fehér is van, nem csak barna.
dec. 3. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!