Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Létezik az,hogy egy embernek...

Létezik az,hogy egy embernek kell a cigi egy életen át,mert így teljes az élete?

Figyelt kérdés

Egyszerűen lehetetlen leszoknom 20 éve.Próbáltam 100szor minden módszerrel,de úgy érzem,kell és szükséges.

Ideggel baj van,ez gondolom közrejátszik.



nov. 16. 04:42
 1/4 anonim ***** válasza:
91%
Az a legnagyobb baj, hogy már annyira legyengítette a természetes ellenállásod és itőlékézségedet (az elméd), hogy már annyira sem vagy erős és kitartó tőle, hogy átgondold az egész életedre való káros következményeket, mind egézségi, mind anyagi téren. Én egyik napról a másikra leraktam. Ahogy úgy éreztem már, hogy ez káros az egézségre, elhatároztam magam, és onnantól nem szívtam bele többé. Most 27 vagyok, és körülbelül 6éve nem szívom, és nem is fogom mégegyszer soha többé ezt a mérget.
nov. 16. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
46%

1es nagyon helyes

Kérdező

Igen szerintem simán létezik

Ismerek több olyan öreget akik már 8-9-10éves koruk óta cigarettáznka máig (60+osok)

Ok persze káros..de az összképet nem maga a cigi fogja rombolni…

Esetleg talàn a szuper minőségi ételek italok…amit elmész egy boltba és megveszed

Öregapám 87évesen halt meg (kis karcolás aztán vérmérgezés)

Gyerekkora óta bagózott

Igazi parasztember volt..reggeltől estig dolgozott (reggeli ebéd vacsora 1-2falatozás

Napközben)

A boltokban olyasmiket vásárolt mint a begyujtós hepo kocka

Mosszerek

Valami nagyon apróságokat

Minden volt

Otthon és megcsináltak elkészitettek maguknak…

És napi 1,5-2dobozt fogyasztott a tata…

Öreganyám pl soha sem dohányzott

Szóval szerintem ja ha ez esik jól csináld énis 27vagyok még 1x sem gondoltam arra hogy letegyem a cigarettát…és már 10éve dohányzom biztos…

A mérsèktelen sok mérgező xaroktol amit beviszünk ez màr nemsokat oszt-szoroz

nov. 16. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Erről szól a függőség, hogy ezt elhiszed.
nov. 16. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Senior Séf ***** válasza:
100%
Ráfoghatsz bármit, de ez sima akaraterő-hiány. 6 éves koromtól 33 éves koromig szívtam, a végén már 50-60 szál elment naponta. Éjjel, még ha csak vizelni keltem fel, akkor is rágyújtottam. Emellett masszív piás is voltam. Végül ez vezetett oda, hogy azt mondjam: elég! Egy füst alatt szoktam le mindkét szenvedélyről, és hónapokig valóban szenvedtem. Ennek 31 éve, és most már ott tartok, mint a kutyám; nem iszik, nem dohányzik, nem kávézik, s mégis remekül elvan.
nov. 17. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!