Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem lesz nikotin mérgezésem?

Nem lesz nikotin mérgezésem?

Figyelt kérdés
Eddig csak 60-as snüsszt használtam és most kipróbáltam a 150-est. Nem dohányzom egyébként, csak ezt használom. Nem leszek rosszul? Vagy bármi?

nov. 29. 11:23
 1/3 anonim ***** válasza:

A nikotinmérgezés nem olyan, hogy nem érzel semmit aztán egyszercsak meghalsz.


A kettö állapot közt van egy nagy rész, amíg "csak" szarul érzed magad.


Tehát ha elkezded rosszul érezni magad, akkor vedd ki a szádból, pár perc múlva jobban leszel(a nikotin elég gyorsan lebomlik a szervezetben).


Amúgy mi az, hogy 60, meg 150? Amit itthon lehet kapni snüsszöket, azok max ilyen 50 mg/g töménységüek és azoknál is kb max 30 mg van egy darab snüsszben.

nov. 29. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Azokat külföldről rendeltem.

Köszönöm a választ.

nov. 30. 07:53
 3/3 PMC Wagner ***** válasza:
Szerintem végzetes nikotinmérgezést csak úgy tudnád összehozni ha telerakod magad tapaszokkal. Szájon át fogyasztandó termékkel nem. Mert olyan krva rosszul vagy hogy okádsz minden bajod van , a szervezet próbál megszabadulni tőle
nov. 30. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!