Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Volt aki úgy kezdett el...

Volt aki úgy kezdett el cigizni,hogy soha nem titkolta a szülei előtt hogy cigizik?a szülők mit szóltak hozzá,hány évesek voltatok?

Figyelt kérdés

#Rendszeres dohányzás
dec. 3. 15:03
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
15 évesen kezdtem, ekkor még titkoltam, majd 17 évesen "derült ki", mondtam el igazából, nem szóltak semmit. Nyilván nem ugráltak örömükben, vagy támogatták, de elfogadták, a kikötés annyi volt, hogy szobában, lakáson belül nem lehet. Most, 22/F.
dec. 3. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

A gyerekkori-kamaszkori legjobb barátnőm. Neki halál laza szülei vannak, kb semmibe se szóltak bele, maximum határokat jelöltek ki. Ő 14 évesen kezdett cigizni, náluk az egész család cigizik, kábé fel se tűnt senkinek, hogy rágyújt. De az fix, hogy már a nyolcadikos ballagás előtt együtt cigiztek a teraszon. Viszont azt tudom, hogy pl nem engedték neki, hogy ha átjön hozzánk, akkor anyukámtól cigit/tüzet kérjen (nálunk csak ő dohányzott).


Tetoválásai is nagyon hamar lettek, max az ábrákat beszélte meg a szüleivel, meg az apja ment vele a szalonba.


Na meg ami még náluk nagyon laza dolog volt, az a piálás. Most nem tudom, hány évesen, de általános vége felé volt az, hogy kint labdáztunk az udvarukon, röpiztünk, és a nagyapja feljött a pincéből, hogy na akkor ki kér egy felest? Persze volt aki rárabolt, a barátnőm is ment inni. Egyet engedett az öreg mindenkinek, de volt, akinek nem ízlett, és neki csinált fröccsöt.

dec. 3. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
90%

20+ évesen. Érdekesség, hogy az idősebb testvérem addig rá nem gyújtott, amíg én el nem kezdtem cigizni.

Szülők semmit nem szóltak, tudták, hogy nem sok beleszólásuk van, és jól tudom mibe kezdtem bele.

dec. 3. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
#20+ évesen az lenne a furcsa, ha beleszólnának...
dec. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

15 évesen kezdtem dohányozni, szüleimnek teljesen természetes volt, mert ők is dohányosok. Időnként még kaptam is tőlük egy-egy doboz cigit. Nem ők szoktattak rá, hanem az osztálytársaim, barátaim, de otthon velük mentem ki rágyújtani sokszor.


Szerencsére én a huszas éveim közepén leszoktam róla (több mint 10 éve). Ők még mindig cigiznek.

dec. 3. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én 16 éves korom óta cigizek, anyám tud róla,( nem zavarja) apámnak meg még a mai napig nem mondhatom el mert őróla, tudom, hogy nem csak fenyeget azzal, hogy kiveri a fogaimat ha meglát cigizni, hanem róla sajnos tudom, hogy meg is tenné mert egy agresszív állat sajnos. Mindenért verést és szidást kaptam. Nem véletlen vagyok zugivó is. Az idegességet le kell vezetni valahogy, a sport már nem használ. A pálinka igen. Nem iszok napi szinten, de azért heti 3x lecsúszik egy pár korty pálinka a dugi piámból. 19L
dec. 4. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
#6 Nem normális az ilyen ember, 16 évesként sem szabadott volna átélned ilyet, most, hogy felnőtt vagy így meg pláne. Minden kapcsolat megszakítás vele, de előtte még feljelentés, sürgősen!!
dec. 4. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Vele lakok, nincs annyi lovettám, hogy el tudjak költözni.
dec. 4. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
#8 Feljelentést tehetsz attól, illetve ha tanulsz, kollégium, ha már dolgozol akkor egy barátnőnél, vagy olcsó szálláson meghúzhatod magad, senkit nem terrorizálhat egy beteg f@sz, mindenkinek joga van a boldog élethez. Én már a második fenyegetésénél léptem volna le.
dec. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!