Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nikotinos alapfolyadék aroma...

Nikotinos alapfolyadék aroma nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Sok olyan aromába belefutottam amitől isten óvjon mindenkit! Arra gondoltam, legközelebb csak nikotinnal bekevert alaplevet szívnék tesztnek! Hátha… Van itthon bekeverve 3mg 30vg 70pg lötyim.

Csinált már valaki ilyet? Van valami íze? Ha igen mennyire gáz?


Nem vagyok fillérbaszó, nem sajnálom az aromákra a pénzt, de így hogy soknak nem jön be az íze megy a kukába vagy ajándékba megy másnak.



dec. 10. 16:29
 1/4 A kérdező kommentje:

30pg 70 vg

Elírtam..

dec. 10. 16:33
 2/4 anonim ***** válasza:

Mint a kefélés nő nélkül pontosan olyan. Én tudok mutatni pár aromát ami nem hiszem hogy lefolyó lesz. Doozy Vape - Frozen Berries. Journey Classic - Mr. Fulir


. MARSHALL. Adam's Vape - Fluffy Tobacco. Antimatter - Black Hole


. Antimatter - Deuterium. Esetleg, ezt nem ismerem: TNT Vape - Tabac - Hidalgo. TNT Vape - Kansas. V BY BLACK NOTE KENTUCKY 10ML AROMA. JUICE SAUZ DRIFTER BAR JUICE MAD BLUE 100ML SHORTFILL. BOMBO PLATINUM TOBACCOS CUSPIDIS 40ML AROMA. és JOURNEY SHAKE ZVIZ 24ML AROMA

.



.

dec. 15. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ciginek se volt konkrét íze, mégis imádtam. Kipróbáltam. Olyan semmilyen mint pl a cigi.
dec. 15. 20:43
 4/4 anonim ***** válasza:
Sokan azt a semmilyen ízt keresik, én is kerestem, talán az 555 ami megközelítette 6 erővel, de az e cigi nem tudja utánozni az analógot 100-ra.
dec. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!