Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Akik mostanában szoktak...

Akik mostanában szoktak ,szoknak rá a cigizésre miért tették,milyen cigit szívtak először.?titokban cigiztek vagy tudják otthon,mióta cigiztek?

Figyelt kérdés

jan. 11. 18:01
 1/6 anonim ***** válasza:
47%
Munka miatt, mert így kapok plusz öt perc szünetet. Vape.
jan. 11. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
65%
Én mindig menőnek és jó dolognak tartottam a cigit, fogadott papámat megkértem hogy vegyen egy dobozzal mert sajnos nem volt haver aki vett volna. Vett cigit, aztán rágyújtottam nagyon kellemes volt. Anyámnak elmondtam, hogy cigizek, ő tudta hogy engem 8 éves korom óta érdekel a cigi szóval nem lepte meg, hogy cigizek. Apámnak nem lehet elmondani, hiába vagyok 19 éves nem engedné meg hogy rágyújtsak a saját pénzemből se. Ilyen lúzer apám van sajnos. Én a gyerekemnek engedni fogom akár 12 éves korától is a cigit, nekem is akkor kellett volna kezdeni de sajnos nem volt rá lehetőségem. Mostanában szivarkát meg e-cigit szívok amúgy.
jan. 12. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
11%
Szivarkát az szív, akinek nincs pénze rendes cigire. Elektromos szart ugyancsak. Az amúgy is olyan, mintha robot faszát szopkodnád...
jan. 14. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem igaz ez csak a szivarka finomabb azért szívom azt.
jan. 14. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#2 nagyon nincs lúzer apud.......
jan. 15. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Kicsit odébb van a mostanábantól de igazából középsuli elején, azaz 2020 szeptember. Több összetevős volt, egyszer előtte volt egy olyan 2-3 hónap általános 6.-ban amikor inkább azt mondom kipróbálgattam, hébe-hóba 1-2 szál. Középsuli elején kijártam osztálytársakkal (rajtam kívül kb mindenki cigizett akivel akkor jóban voltam). Na ez meg az egész bizonytalan érzésből hogy most mi lesz (covid) plusz a magántanulóból közösségbe kerülés okozta stressz hatására kezdtem eredetileg napi 3-4 szállal max, amíg suliban voltam, így egy doboz egy hétre elég volt. Itthon nem tudta senki az első 2 hónapban, először anyám tudta meg, nem örült neki de belátta hogy nem nagyon tud vele mit kezdeni, azért nem fog bezárni a lakásba. Apám kevésbé jól fogadta, zsebpénzmegvonást kaptam amikor lebuktam hogy kint a kertben szívtam a mentolos sláger szivarkát mert hát arra volt pénz
jan. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!