Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Melyik elektromos cigarettát...

Boanka kérdése:

Melyik elektromos cigarettát javasoljátok?

Figyelt kérdés
Karácsonyi ajándéknak szánnám, olyat vennék, ami nem megy tönkre néhány használat után, kérném tapasztalt e-cigizők véleményét!
2010. okt. 23. 09:30
 1/4 kisnita ***** válasza:

Szia!

Én is most keresgélek a témában. Eddig a Janty Sticks szimpatikus. Itt találtam egy jó kis leírást. Olvasd el hátha okosabb leszel ez ügyben: http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__dohanyzas__886220-e-..

2010. okt. 23. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia!

Köszi a választ, ezt a típust már néztem, valóban jókat írnak róla. Csak az a probléma, hogy a páromnak nem tetszik a formája, azt mondta olyan, mintha egy telefont szopogatna:-))

Szóval most "valóban cigarettának tűnő tárgyat" keresünk:-)

Ezt nézted már? Azt írják fél év cseregarancia van rá.

[link]

2010. okt. 24. 08:35
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Ha csalódni akarsz akkor vedd meg nyugodtan...

Sajnos azt kell mondjam , hogy ami úgy néz ki mint a cigi azok nem túl jók...

Az e dohányzásnál felesleges olyat keresned ami úgy néz ki mint a cigaretta, mert egyszerűen nem az.

Imitálja a füstöt és kész.

Első szempont legyen az atomizátor minősége, második az akkukapacitás , harmadik a e liquid fajtája minősége és erőssége.. ezek után jöjjön csak a forma, ha tényleg jót akarsz füstölni.

Atomizátor 4 lyukú nem LR ( alacsony ellenállású) DSE 801

Akkukapacitás: Silver Bullet vagy usbről Janty Stick V3

E liquid: kizárólag USA liquid.

Ha kellenek pontos helyek , honnan mennyiért tudod beszerezni akkor írj és megmondom ( nem én vagyok az eladó)

Ha ajándéknak szánod, akkor puhatold ki hogy tényleg szeretne egy ilyet az illető, mert ha nem készült fel rá akkor nem fogja használni...

Üdv

2010. dec. 15. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Nem reklámként de nekem janty stickem van, tényleg fasza, ha fel van töltve annyi füst jön belőle mint a vizipipából, DE anyám nemrég vett egyet a wellmedből, nem tom hirtelen mi a típusa, de csak ezt az egyet árulják. 9000ft, én az enyémet duplájáért vettem, nagyon finom íze van, nem túl meleg és annyi füst mint az igazi cigiből, ráadásul cigi alakja van. Az akku nem bírja addig mint a Jantyé, de nekem jobban bejött. itt a link: [link]

sztem árban jobban megéri, és ezt nem kell gombbal működtetni, csak szívod és kész :)

2011. máj. 21. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!