Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen mentolos szivarka...

-,C9H13N,- kérdése:

Milyen mentolos szivarka kapható még?

Figyelt kérdés
Ugye a mentolos cigik màr nem kaphatók, de tegnap hallottam, hogy szivarka még van. Ha valóban így van, akkor ezek milyen márkájúak, jellegűek (pattintós/rendes mentolos dohány), és milyen árban vannak?

jan. 17. 22:27
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Pl. Pall Mall pattintősból van mentolos és gymölcsös. 10 db-os és azt hiszem 6-700 ft körül van.
jan. 17. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Djarum Black Emerald (kicsit drágább, 8-900ft és szegfűszeg-mentolos, nekem bejött de nem mindenkinek jön be)

Ahogy #1 írta van a Pall Mall-ből, nekem az nem jött be mert maga a dohány szerintem ritka undorító ízű benne, általában a vége előtt hányingerem volt tőle. Emellett amit tudok viszonylag minőségi az a Marlboro Leaf, szerintem 800ft körül lehet a 10 szálas. Ha mehet a nagyon gyász akkor mentolos Sláger szivarka, 8-900 asszem a 18 vagy 20 szálad

jan. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!