Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Hogyan tudnék leszokni a...

Hogyan tudnék leszokni a cigorol ha 2 eve csinálom? Nem lehetetlen?

Figyelt kérdés
jan. 31. 15:44
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

nem lehetetlen, nekem 20 év után is sikerült.

volt 2 szar hetem, utána meg már úgy voltam vele, hogy kár lenne tönkretenni.

amúgy nagyon egyszerű volt a recept: én tényleg le akartam szokni, végleg. Ha nálad is megvan ez az érzés, akkor könnyen fog menni, ha nincs, akkor meg nehezen, vagy sehogy.

jan. 31. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
41%
Milyen választ vársz? pl. hogy sajnos ez teljességgel lehetetlen!? Mert ez a válasz nem igaz te is jól tudod! Ha elszánod magad teljes szívvel és lélekkel, akkor sima-liba! Én bármikor le állok róla, de ha akarom akkor rágyújtok, nem csinálok ügyet belőle, a kérdés az mennyire akarsz leállni róla? ha nincs elszántság akkor értelmetlen minden.
jan. 31. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

“Én bármikor le állok róla, de ha akarom akkor rágyújtok”


Milyen leállás az, amikor rágyújtasz, ha akarsz? :))

jan. 31. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Sportolj valamit.
jan. 31. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Olyan leállás hogy nem akarok teljesen leállni róla, ez így jobb mint egy láncdohányzás, kérdés az ő full leakar állni? vagy nem? ezt kell eldöntenie, én a középutat választottam.

Most is van dohányom csak tölteni kéne, de nem kívánom. Vagy ha dobozosat veszek azt közel 1 hétig szívom, utána meg lehet nem is kell hetekig vagy 1-2 hónapig, én ilyen vagyok.

febr. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

“Olyan leállás hogy nem akarok teljesen leállni róla”

Vagyis nem leállás, legfeljebb időszakosan szünetet tartasz. Azért a kettő nem ugyanaz :)

febr. 1. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
21%
Ne akarj leszokni mert én a cigiseket imádom!
febr. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Leszokni a cigiről? A világ legegyszerűbb dolga! Amikor még cigiztem, volt, hogy napi 3x szoktam le. :D
febr. 8. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!