Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Milyen cigit szívsz? Miért?...

Milyen cigit szívsz? Miért? Jellemeznéd pár szóval?

Figyelt kérdés

ilyenre gondolok, hogy

Piros multit szívok, mert lágy az íze, nem kapar, és annak ellenére, hogy piros, nem "telít el"


2010. okt. 24. 11:34
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
mindíg mást :D de általában PM márkatermékeket tehát: Dunhill, Philip Morris, Pall Mall,Multifilter, Marlboro, Bond és stb stb stb.... hogy miért ezeket? mert Philip Morris volt az első olyan ember aki legyártotta a füstszűrős cigarettát, és még azért mert kúúúrva jók (:
2010. okt. 24. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
hehe:D ment a zöld kéz :) köszi
2010. okt. 24. 13:48
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

kék viceroyt szívok,nekem tetszik,nem túl erős de nem is gyenge,és olcsó :D ( 540Ft )

régen piros viceroyt szívtam de 1 idő után erős volt már.

2010. okt. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
mostanában kék multit, mert ezt még meg tudom fizetni, de mégsem a legrosszabb(mint pl Bond, vagy Viceroy) és nem is kapar tőle a torkom illetve nincs rossz utóíze. Előtte kék Dunhillt, mert annak még annyi utóíze sem volt mint multinak, sőt kifejezetten jó íze volt, viszont drága:740 Ft.
2010. okt. 24. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Fekete Marlboro-t szívok (Gold Touch), mert nem vékony, de egy gondolattal vékonyabb, mint a régi cigim (Kék PallMall), és gyengébb is, mégis elég jó... Egyesek politikus-cigiként emlegetik, mert szép doboza van... (Mondjuk 710ért már kell valami design)
2010. okt. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!