Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Nem szeretem az erős töltött...

Nem szeretem az erős töltött dohányt, most sárga camelt vettem és kékmulti hüvelyt de rossz az íze (nekem) és erős is, melyik az a hüvely amivel gyengébb lenne?

Figyelt kérdés

Legközelebb szofit töltök bele, ez nem tetszik.

De észrevettem hogy az dobozos kékmulti és a hüvelye köszönő viszonyba sincs.


febr. 10. 09:24
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
hozza kell szokni ahogy legeloszor cigiztel es utana nem lesz semmi bajod
febr. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Mondom NEM szeretem, és ez az ízére is vonatkozik, nem csak az hogy erős, és nem akarom szétköhögni magamat.
febr. 10. 09:44
 3/15 anonim ***** válasza:

"eros" "szetkohogom magam" nem mindenkinek ez az elso erzese amikor ciggant 14 - 16 evesen?


Egyebkent van mas izben is szerintem.

febr. 10. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Nem vagyok fiatal, de a tüdőm se annyira fitt mint fiatalon, és néha-néha pár szálat pöffentenék el. És más íz igen! pl. a szofi! erre döntöttem mert abból egész tűrhető volt a dobozos kb. 1-2 hónapja azt vettem, majd elfogyott és utána nem is kellett, de viszont ha megkívánom akkor legyen belőle, és így olcsóbb is. A töltött max messziről ha megközelíti majd, de nekem az sztem min. 3 hónapig is elég lenne, ha beválna ízre és "gyengeségre".

Ezé kéne egyéni tapasztalat. Ebből és érthető miért nem szeretem az erőseket (+ a xar ízt se).

febr. 10. 10:16
 5/15 anonim ***** válasza:
Tedd a dohány teaszűrőbe és öntsd át nagyon kevés forró vízzel. Szárítsd ki (de ne teljesen) és úgy töltsd be. Így jóval gyengébb lesz.
febr. 10. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Szofit én is szeretem,de azt nem tudom hogy a vágott dohánya szarabb e vagy sem.
febr. 10. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Hüvelyt nem tudtok ajánlani amibe van is filter rendesen??
febr. 11. 10:21
 8/15 anonim ***** válasza:
En nem cigizek de milyen huvely? Ez most hagyjatok beken valasz vagy a p*nci?
febr. 11. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

# 8 Az üres hüvelybe töltik a dohányt.

[link]

febr. 11. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
ja igy mar ertem kosz akkor lehet en is megyek cigizni eletemben eloszor
febr. 11. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!