Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Van itt olyan akinek tényleg...

Van itt olyan akinek tényleg lett már baja a dohányzástól?

Figyelt kérdés
Ha igen mi a baj, és mennyi idő alatt jön elő? Én csak heti pár szálat szívok az hosszú távon se fog gondot okozni szerintem.

febr. 23. 13:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%
18 éves, láncdohányos osztálytársam folyamatosan és nagyon csúnyán köhög a cigi miatt. Heti pár száltól tényleg nem lesz komoly bajod, de annyit meg egyáltalán minek szívni? :D
febr. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 Senior Séf ***** válasza:
100%
Apám 39 évesen tüdőrákban halt meg. Én 33 évesen abbahagytam, de a lábamon ujjnyi vastag visszerek éktelenkednek.
febr. 24. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
100%

22 éves vagyok, most tettem le 3 hete, 17 éves korom óta rendszeresen szívtam, nekem is tiszta eresek a lábaim, apró hajszálerek, nem valami szép, arcbőrömet tönkretette, mióta nem szivom sokkal szebb.

Én aki világ életemben utáltam futni meg sportolni simán bírom szusszal, motivációm is megjött, nem fulladok, nem köhögök, finomak az ételek, érzek illatokat.

Ha nem hagyod abba a dohányzást észre sem fogod venni, de egyre súlyosbodni fog a függőséged. Ha a langyos vízben benne ülsz akkor se fél másodperc múlva lesz forró hanem fokozatosan forr fel még a végén megéget és majd csak akkor veszed észre. Minden egyes szál cigi a szükséget okozza a következőre.

márc. 2. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!