Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Dohanyzastol lehetnek ilyen...

Dohanyzastol lehetnek ilyen tuneteim?

Figyelt kérdés
Sziasztok! 20 eves lany vagyok. Az lenne a kerdesem hogy a cigitol lehetnek e olyan problemaim mint az ajulaserzet,homalyos latas,mellkasi furcsa erzes fajdalom, nehez legzes idegenseg erzet, fejfajas?Mivel nagyon sok orvost megjartam es mindig mindenhol minden rendben volt. Es mivel rendszeresen dohanyzok es eszrevettem az utobbi idoben hogy utana felerosodnek a tunetek ezert aki cigizik/ett voltak hasonlo tunetei? Es ha le szokott akkor megszuntek?

#tünet #Lancdohanyos
febr. 25. 18:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Lehetséges.
febr. 25. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen, voltak. Miota leszoktam, sokkal jobban vagyok. Gond nelkul maszok fel barmilyen emelkedon peldaul, nem kell 5 meterenkent megallni.
febr. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha megkerdezhetem neked mik voltak a tuneteid? En mar nagyon gyanitom hogy nekem is ettol lesz es en is most le szeretnem tenni vegleg mert ez igy mar nem allapot
febr. 25. 19:02
 4/5 anonim ***** válasza:
3, Kerdezo: fajt a fejem, hanyingerem volt, nehezen kaptam levegot, faradt voltam. Ezek elmultak szerencsere, miota nem dohanyzom. Nem is hianyzik mar, pedig annak idejen szerettem.
febr. 25. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
1 cigaretta elszívása kb. 20%-kal csökkenti a vér oxigén felvevő/leadó képességét, gyakorlatilag heveny szén-monoxid mérgezést okoz. A gyorsan felszívódó nikotin érszűkületet okoz, tehát mindenképpen romlik az agyi vérkeringés.
febr. 28. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!