Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Eddig sose vásároltam magamnak...

Eddig sose vásároltam magamnak cigit. Ha bemegyek egy dohányboltba mit kell mondani? 19/f

Figyelt kérdés
Ez tudom hülyeség de milyen cigit kérjek? Ár - érték arányban lehető legjobbat. Eddig mindig a bátyám adott havi 2-3 alkalommal de innentől én magam akarom megvenni.

márc. 13. 00:30
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
89%
Ne vegyél. Megöl.
márc. 13. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
82%

Köszönsz->kérsz egy doboz xy cigit->megmondod mivel fizetsz->megköszönöd a lehetőséget->elköszönsz.


Nagyjából ennyi.

márc. 13. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Hali !olyat vegyél ami bejön és amit ki tudsz fizetni .mi az elképzelésed ?árban?
márc. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
38%
3-as vagyok ,ha akarod írj privbe részletesen.
márc. 13. 02:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Megmondod, mit kérsz, és odaadják. Vagy kérdezősködhetsz is, végül is egy boltról beszélünk, ahol dolgozik egy eladó, nyilván segít, azért van ott.
márc. 13. 02:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
78%
csirkefarhátat ne kérjél,ez nem az a bolt.
márc. 13. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Én pl naivan megmondtam az eladónak, hogy valami gyengébbel szeretnék kezdeni és ne a legdrágább legyen, ő meg javasolt 1-2 márkát amit ki is próbáltam. No para, ott sem harapják le a fejed.
márc. 13. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Szofi ?
márc. 13. 06:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Azt ne mondd, hogy "Ide a dohányt!", mert félreérthetik..
márc. 13. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
márc. 13. 09:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!