Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Gyógyszerre lehet füvezni?

Gyógyszerre lehet füvezni?

Figyelt kérdés

Szorongással kevert bipoláris depresszióm van, és erre gyógyszert szedek, ami nem más mint az Asentra. Egyszeri alkalom lenne ez a füvezés.


Mit tanácsoltok?

Bevegyem aznap, vagy kezdjem el fokozatossan beszedni?

Történhet velem nagy baj?



márc. 15. 12:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ja. És még ihatsz is rá
márc. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

A fű hatása egészséges embernél sem kiszámítható. Van, hogy kellemesen érzi tőle magát az ember, van, hogy semmit sem érez, csak tompaságot, és van, hogy ki akar ugrani az ablakon, vagy pánikrohamai lesznek. Volt 1 barátom, ő akkor szívott utoljára, mikor majdnem kiugrott az ablakon. Szerencséje volt, hogy nem egyedül szívott.

A helyedben nem próbálnám ki.

A gyógyszer miatt még kiszámíthatatlanabb az egész.

márc. 15. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem elsősorban a gyógyszer, hanem az alapbetegséged miatt nem ajánlom. Én is bipoláris vagyok, párszor kipróbáltam a füvet, de vagy smmit nem éreztem tőle, vagy hullámzóan váltakozott a kellemes érzés a pánikkal. :(
márc. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mentális betegséggel ne füvezz mert ronthat az állapotodon. Alkoholt sem ajánlom. Keress valami más szórakozást.
márc. 20. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!