Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Kifogyott a poco?

Kifogyott a poco?

Figyelt kérdés
ket hete van, 10 ezer slukkos. kotve hiszem hogy ennyit szivtam volna belole, megis eleg fura ize van, romlott gyumolcs jellegu. toltottem is, par slukkig finom, aztan megint ilyen. mi lehet a baj?
márc. 26. 18:38
 1/10 anonim ***** válasza:
62%
Dobd ki a kukába azt a szart!
márc. 26. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
dehogy dobom
márc. 26. 18:47
 3/10 anonim ***** válasza:
56%
Ennel gazabb dolog nincsen minte ezzek az eldobhato szarok amiket az isten tudja hol allitotak elo es hany elozo tulajdonosa volt mert kotve hiszem hogy friss/eredeti lenne az elmondotak alapjan. Még tul fiatal vagy az ilyesmihez. Lehet hogy még nem birod felfogni a kis buta fejeddel de ez nagyon karos.
márc. 26. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Loco Musica
márc. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
3. XDDDDD kepzeld el hogy ujan vettem, miert vennek hasznalt pocot? amit valaki mar szetszopkodott? 20 eves vagyok, a kis butacska fejeddel keress magadnak egy elfoglaltsagot ha van annyi agysejted es ne gyiken “szologass” be embereknek. :)
márc. 26. 20:00
 6/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez az jelenti hogy az eredeti oldalon rendelted magadhoz? HAt en inkabb nem beszelnek agysejtekrol mikor betiltott ecigiket szivsz felnottkent.
márc. 26. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
gaz ugye
márc. 27. 06:26
 8/10 Ypszilon1980 ***** válasza:
54%
Gáz cucc, nem is értem amúgy mire jó egyáltalán, de hát még nem jöttek rá az emberek, hogy nagy átverés az egész. 10000 slukk meg ilyenek és örülhetsz, ha a negyede megvan. Anno ismerőseim Elf bart szívtak, de mindenki panaszkodott, hogy alig szívták és már lemerült, szóval nem értem miért kell ez.
márc. 27. 06:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nincs már benne liquid, ezért ég a porlasztó. Dobd ki, inkább vegyél egy rendes e-cigit, és töltsd magadnak, sokkal jobban jársz.
márc. 27. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
48%
Ha égett az íze és marja a torkod, akkor töltőre kell rakni, nem a kukába dobni.
márc. 28. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!