Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Ezek a 6-7 és 10000 slukkos...

Ezek a 6-7 és 10000 slukkos eldobható cigik átlagba hány napot birnak ki?

Figyelt kérdés

Oké hogy ki mennyit szivja, de mégis csak van egy átlag, aki használta már az tudja szerintem.

Nos én még nem használtam, de kiváncsi vagyok hogy pl egy 7000 slukkos elfbar vagy egy 10k puff-os poco az meddig jó?

Mikor erzodik rajta hogy rossz az ize ha rossz. Vagy honnan tudom hogy már kifogyott ?

Simán elfogy és nem jön gőz vagy rossz ize lesz?

Nálunk itt osztrákba nagyon nagy divat, és agyaltam rajta hogy beruházok egyre.

(10 éve dohányzom)

Köszönöm a választ!



ápr. 3. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:
80%

Te is ki tudod számolni:

Egyszer ha szívsz cigit, számold meg, hány szívás egy szál. Utána pedig, hogy napi hány szálat szívsz. Ha ezek megvannak, könnyen kijön az eredmény.

Ha pl egy szál cigi 10 szívás, és 1 nap alatt elszívsz 10 szálat, akkor az napi 100 szívás, 10 nap alatt 1000 szívás, 100 nap alatt 10000 szívás. Tehát kb 3 hónapig lenne elég, de mondom ez nagyban függ a szokásaidtól.

ápr. 3. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Azért azt mindenki tudja hogy ecigibol többet sziv az ember ! De nagyon köszönöm!
ápr. 3. 21:30
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

1-es vagyok. Nekem egy egyszerű liquides e-cigim van, de kb 10-15 szívás esik jól.

Sima cigit nem szeretem mert büdös, meg köhögök tőle. De gondolkozok én is ilyen elfbar féleségen mert lassan cserés lesz az e-cigim, legalábbis porlasztót kéne cserélni meg akkuja is gyenge.

ápr. 3. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
77%
Barátnőmnek többféle 6-7000-res meg 10000-res elfje volt. Arról panaszkodik, hogy nem éri meg, mert az első töltés után bejön egy "akksi" íz, akkor is ha max 10 percig tölti.
ápr. 4. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egy 10000 slukkos elf 10 napig, 2 hetig birja
ápr. 10. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
Kb másfél honapig bírta a pocom. Utolso kb másfél hetben ilyen keseru ize volt
ápr. 10. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!