Kezdőoldal » Egészség » Dohányzás » Mióta leraktam a cigit nikotin...

Mióta leraktam a cigit nikotin tasakra tértem át azóta miután használom kis fehér bőr darab szokott lejönni az ínyemről. Ez el fog múlni? Vagy az összes használat után ez lesz?

Figyelt kérdés

ápr. 25. 23:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
78%

A snüsszre gondolsz?


Légyszi, ha teheted ne használd. Fogíny sorvadást okoz, gyulladásokat meg mindenféle szájnyálkahártya betegségeket.

ápr. 26. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
63%
1, nem arra gondolt, de nagyon káros ez is. Tasakba töltött halál.
ápr. 26. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem, nem a snüsszre gondoltam hanem ezekre az új fajta dohány mentes nikotin tasakokra. Elvileg ezek nem okoznak olyan mértékű kárt mint a dohányos snüsszök
ápr. 26. 01:11
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Erről meg nem hallottam. De tiszta jó szívvel írom, ha tudod inkább mellőzd és ne használd. Rágózz helyette vagy vegyél cukorkát. Az meg finom is🙂
ápr. 26. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm igyekszem. Utána olvasgattam elvileg ez csak addig van hogy “leszedi a bőrt” míg meg nem szokja az íny
ápr. 26. 01:28
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem már az sem normális ,hogy leszedi a bőrt....
ápr. 26. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Még mindig jobb mint szívni a kátrányt szerintem
ápr. 26. 06:05
 8/12 anonim ***** válasza:
52%
Szinte alig van különbség. Füst mentes mérgezés.
ápr. 26. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
60%

A fogproblema sokkal nagyobb mint a cigi. Amikor fáj arra gondolok hogy az borzalmas es mikor kihúzzák fúrják. Azért irom mert minden az innyel! Kezdődik

Tehát ha az sérül könnyebben befyullad a fog.

Vagyis az inyre nqgyon vigyázz, inkabb elektromos fogkefe ami nem surolja az inyt.

Ne használd ha nálad ilyet okoz

ápr. 26. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Összességébe, csak lemarja az ínyedről a legfölső bőr részt. Egy 2-3 nap alatt begyógyül úgy hogyha még rátömsz. Nagy bajod még ettől nem lesz, csak a szerbezetednek hozzá kell szoknia.
ápr. 26. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!